Mobilā versija
+14.2°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
23. janvāris, 2014
Drukāt

Atceries un iesaki savu bibliotekāru!

Foto: 123 RFFoto: 123 RF

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība arī šogad izsludiājusia konkursu “Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs”, kuras ietvaros lasītāji un iedzīvotāji aicināti pastāstīt par brīnišķīgiem bibliotekāriem.

Pateikt paldies bibliotekāriem par viņu entuziasmu, radošumu, savas bibliotēkas izveidošanu, par vietējo gaismas pili un pagasta dvēseli, pasākumu organizēšanu, mājīgu bibliotēkas vidi, laipnu un atsaucīgu attieksmi var, uzrakstot pieteikuma vēstuli līdz 21. martam Rīgā, Tērbatas ielā 75, LV-1001 vai uz e-pastu: gaisma@gaisma.lv.

Pirmo reizi Gaismas nesēja balva tika pasniegta 2007. gadā, un tad tai tika izvirzīti tikai 15 bibliotekāri, kamēr pērn – jau 49 no visiem Latvijas novadiem.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+