Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Atgriežas Harijs Poters: 34 gadi un sirmi deniņi

Foto: AFPFoto: AFP

Kaut arī pēc septītās “HP” grāmatas iznākšanas Dž. K. Roulinga zvērēja par jauno burvi vairs nerakstīt un vairākus gadus tiešām solījumu turēja, nupat viņa portālā “Pottermore” publicējusi nelielu ieskatu Potera un viņa draugu dzīvē, kad viņiem ir ap 30.

Harijam Poteram ir 34 gadi, atbildīgs amats, sirmot sākuši deniņi un nejauka rēta vaigā – bet tās pašas apaļās brilles, kuras vairāk piestāvētu pusaudzim. Rons Vīzlijs novecojis mazāk, viņš strādā savu vecāko dvīņubrāļu izveidotajā uzņēmumā.

1500 vārdus garais stāsts rakstīts no dzeltenās preses žurnālistes Ritas Skīteres redzespunkta, tādēļ tajā samērā daudz slepenu dzēlienu un viltīgu minējumu – piemēram, kādēļ Džinija nav ieradusies kopā ar bīru? Vai Poteru kopdzīve tiešām ir tik laimīga, kā viņi to vēlētos pasaulei rādīt? Kopumā stāsts sniedz labāku ieskatu tajā, kas ar Poteru un viņa draugiem noticis pēc “Nāves dāvestu” noslēguma, nekā romāna epilogs.

Darbība notiek Cūkkārpā, kur sarīkota bijušo skolēnu kopāsanākšana un kalambola turnīrs.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+