Mobilā versija
+2.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Atjauno “Laimas” šokolādes ražotni

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Viena no Baltijā lielākajām saldumu ražotājām AS “Laima” renovējusi šokolādes ražotnes tehnoloģiskās iekārtas, tādējādi uzlabojot energoefektivitāti un veicot savu ieguldījumu vides aizsardzībā, informē uzņēmumā.

Renovācija sākta 2013. gada oktobrī, izmantojot Latvijas valsts piedāvātās iespējas, ko sniedz līdzekļi no emisiju kvotu tirdzniecības saskaņā ar Kioto protokolu.

Renovācija veikta, nomainot “Laimas” ražošanas ēkā, kurā notiek šokolādes ražošana, tehnoloģiskās iekārtas, kas bija novecojušas un kurām bija nepieciešami nozīmīgi uzlabojumi, lai samazinātu siltuma zudumus un atgūtu neizmantoto enerģiju.

Kompleksi uzlabojot esošo ražošanas tehnoloģisko iekārtu energoefektivitāti, dabasgāzes patēriņu plānots samazināt par 13,5%, bet elektroenerģijas – par 7,5%. Ražošanas iekārtu rekonstrukcija tiešā veidā uzlabos vides un iedzīvotāju dzīves kvalitāti, samazinot gaisa piesārņojumu Rīgas pilsētā, norāda uzņēmumā.

Projekta attiecināmās izmaksas bija 687 453 eiro, no tiem 45% bija Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējums.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (17)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+