×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

Atkāpjas finanšu ministrs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas finanšu ministrs Jirgens Ligi

Igaunijas finanšu ministrs Jirgens Ligi, kurš aizvainojoši izteicās par izglītības ministra Jevgeņija Osinovska izcelsmi un partijas piederību, iesniedzis atlūgumu premjerministram Tāvi Reivasam.

Ligi, kurš pārstāv valdošo Reformu partiju, savā interneta vietnes “Facebook” lapā apvainoja Igaunijas izglītības ministru un sociāldemokrātu pārstāvi Osinovski, nosaucot viņu par imigranta dēlu no “rozā partijas”. Domstarpības starp abiem izcēlās, kad pagājušajā nedēļā Igaunijas televīzijas kanāla ETV sarunu šovā “Forum”, pievēršoties emigrācijas problēmas jautājumam, Ligi pašreizējās ekonomiskās problēmās vainoja padomju okupāciju. Taču Osinovskis viņam iebildis, sakot, ka to nedrīkst izmantot kā attaisnojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pārbraucot pār LV-EE robežai zaļa skaudība rauj. Sakopti ceļi un lauki. Izteikti reti var atrast kādu pamestu māju (graustu), tīrība un saimnieciskums ik uz soļa. Viena alga ko tur viens par otru saka, taču strādā viņi atbildīgi un valstī ir kārtība.

  2. … JA PATIEIBU NEDRIKST VAI NEVAR IZLIETOT ARGUMENTIEM … TAD KO … TURPAINAT MELOT !!!

    … UN PIENEMT TEZI KA PATIESIBU NEVAR PIELIETOT/ IZMANTOT IR ATKAL VECAS IDEOLOGIJAS ZOMBETAS NOMENAKLATURAS DIALEKTIKAS DEKRETS AR KURU TA VEL MEGINA NOVERST CILVECI NO PATIESIBAS KA TAS NOTIEK AR UKRAINAS NEESOSO OKUPACIJU UN TAS ILGTERMINA KONSEKVENCEM … JO TADAS OKUPACIJAS UN ANEKSIJAS TACU KREMLIS NEATZIST PAR PATIESIBU

    … REDZ, ARI IGAUNIJA JAUNIE ‘SOCIALDEMOKRATI, KA BEZABRENE SX PARTIJA, IZMANTO VISUS MULKISUS UN BAILIGOS … UN JA TAS TURPINATOS TAD JAU DRIZ VISS KA PEC PLANA – izbaidot patiesibas miletajus, zombetie okupanti, kolonisti vai to nakosas paaudzes nelojalie pilsoni valdis pasmiedamies par izmantojamo idinu vientiesibu …

Draugiem Facebook Twitter Google+