Mobilā versija
+2.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
16. novembris, 2015
Drukāt

Atklāta diplomātam Fridriham Vesmanim veltīta izstāde

Ārlietu ministrijas fotoĀrlietu ministrijas foto

Latvijas valsts dibināšanas 97. gadadienas priekšvakarā Latvijas ārlietu dienesta darbinieki kopā ar pirmā Saeimas priekšsēdētāja un diplomāta Fridriha Vesmaņa radiniekiem ieskandināja Latvijas valsts dibināšanas svētkus, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Atklājot izstādi, Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs uzsvēra Latvijas valsts un ārlietu dienesta pamatlicēju iestrādes un mantojumu mūsdienu Latvijas diplomātu paaudzei, kas ir īpaši būtiski, ņemot vērā modernos un pavisam nesenos ģeopolitiskos izaicinājumus.

Šogad aprit 140 gadi kopš ievērojamā Latvijas valsts darbinieka un diplomāta Fridriha Vesmaņa dzimšanas. Viņš bija zinošs jurists, advokāts, senators, publicists un preses izdevumu redaktors. Septiņus gadus, no 1925. līdz 1932. gadam, Fridrihs Vesmanis bija ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministrs Lielbritānijā.

Pievienot komentāru

Darba ņēmējus gaida vairākas būtiskas izmaiņas (1)Labklājības ministrija plāno jaunus grozījumus Darba likumā. Projekts pieteikts Valsts sekretāru sanāksmē, kas nozīmē, ka sākusies tā saskaņošana. Pēc tam tos skatīs
Dominēs nepieredzējuši prokuroriLietuvā un Igaunijā prokurorus atslogo no sīkajām zādzībām, bet Latvijā par to trūkst politiskas izšķiršanās
Draugiem Facebook Twitter Google+