Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
16. novembris, 2015
Drukāt

Atklāta diplomātam Fridriham Vesmanim veltīta izstāde

Ārlietu ministrijas fotoĀrlietu ministrijas foto

Latvijas valsts dibināšanas 97. gadadienas priekšvakarā Latvijas ārlietu dienesta darbinieki kopā ar pirmā Saeimas priekšsēdētāja un diplomāta Fridriha Vesmaņa radiniekiem ieskandināja Latvijas valsts dibināšanas svētkus, LA.lv uzzināja Ārlietu ministrijā.

Atklājot izstādi, Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs uzsvēra Latvijas valsts un ārlietu dienesta pamatlicēju iestrādes un mantojumu mūsdienu Latvijas diplomātu paaudzei, kas ir īpaši būtiski, ņemot vērā modernos un pavisam nesenos ģeopolitiskos izaicinājumus.

Šogad aprit 140 gadi kopš ievērojamā Latvijas valsts darbinieka un diplomāta Fridriha Vesmaņa dzimšanas. Viņš bija zinošs jurists, advokāts, senators, publicists un preses izdevumu redaktors. Septiņus gadus, no 1925. līdz 1932. gadam, Fridrihs Vesmanis bija ārkārtējais sūtnis un pilnvarotais ministrs Lielbritānijā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+