Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
11. janvāris, 2016
Drukāt

Atklāta nežēlīga divu cilvēku slepkavība Rēzeknē (1)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Par cietsirdīgu divu personu slepkavību 8.janvārī apcietināts kāds agrāk tiesāts vīrietis, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

7.janvārī Rēzeknes pilsētā kādā dzīvoklī atrasti divu vīriešu līķi ar vairākām durtām brūcēm ķermenī un kaklā. Policija nekavējoties ierosināja kriminālprocesu un uzsāka izmeklēšanu. Noskaidrotas cietušo personības – 1960. un 1976.gadā dzimuši vīrieši, vienam no tiem bija atstāts ķermenī iedurts nazis.

Veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, policijas darbinieki uzsāka aizdomās turamo personu loku pārbaudi. Jau tajā pat dienā izdevās noskaidrot un aizturēt aizdomās turamo, 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk vairākas reizes bija tiesāts, tostarp arī par sevišķi smagiem noziegumiem.

Nākamajā dienā pēc minētā nozieguma pastrādāšanas, 8.janvārī, aizdomās turamais tika apcietināts. LRP Kriminālpolicijas birojs turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, nozīmējot nepieciešamās ekspertīzes un veicot citas procesuālās darbības.

Par šādu sevišķi smagu noziegumu likums paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kā gan citādi,ja RD mērs Bartaševičs personīgas nepatikas dēļ pret bijušo pašv,policijas šefu,nolikvidēja visu pašvaldības policiju itkā ekonomijas dēļ.Muļķības! Te tāpat viss notiek kā Rīgas domē pēc SC bandas likumiem.Un vienpersonīgas Bartaša gribas.Re kādu dzimeni otčebučil “Gorā”vecais !!

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+