×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2016
Drukāt

Atklāta nežēlīga divu cilvēku slepkavība Rēzeknē (1)

Foto-Fotolia Foto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Par cietsirdīgu divu personu slepkavību 8.janvārī apcietināts kāds agrāk tiesāts vīrietis, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

7.janvārī Rēzeknes pilsētā kādā dzīvoklī atrasti divu vīriešu līķi ar vairākām durtām brūcēm ķermenī un kaklā. Policija nekavējoties ierosināja kriminālprocesu un uzsāka izmeklēšanu. Noskaidrotas cietušo personības – 1960. un 1976.gadā dzimuši vīrieši, vienam no tiem bija atstāts ķermenī iedurts nazis.

Veicot neatliekamās izmeklēšanas darbības, policijas darbinieki uzsāka aizdomās turamo personu loku pārbaudi. Jau tajā pat dienā izdevās noskaidrot un aizturēt aizdomās turamo, 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk vairākas reizes bija tiesāts, tostarp arī par sevišķi smagiem noziegumiem.

Nākamajā dienā pēc minētā nozieguma pastrādāšanas, 8.janvārī, aizdomās turamais tika apcietināts. LRP Kriminālpolicijas birojs turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, nozīmējot nepieciešamās ekspertīzes un veicot citas procesuālās darbības.

Par šādu sevišķi smagu noziegumu likums paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no piecpadsmit līdz divdesmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kā gan citādi,ja RD mērs Bartaševičs personīgas nepatikas dēļ pret bijušo pašv,policijas šefu,nolikvidēja visu pašvaldības policiju itkā ekonomijas dēļ.Muļķības! Te tāpat viss notiek kā Rīgas domē pēc SC bandas likumiem.Un vienpersonīgas Bartaša gribas.Re kādu dzimeni otčebučil “Gorā”vecais !!

Draugiem Facebook Twitter Google+