×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. novembris, 2016
Drukāt

Atklātībā nāk ziņas par Trampa vectēvu un karadienestu (5)

APAP

Jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa vectēvs ticis savulaik izraidīts no dzimtās Vācijas par izvairīšanos no obligātā militārā dienesta, paziņojis vācu vēsturnieks Rolands Pauls.

Ar 1905.gadu datēta vietējās domes vēstule informējusi Frīdrihu Trampu, kurš bija kļuvis par ASV pilsoni, ka viņam netiks atkal piešķirta Vācijas pilsonība un ka viņam ir astoņas nedēļas laika pamest Vāciju vai arī viņš tiks deportēts, sacīja Pauls.

Pēc viņa teiktā, Tramps bija nelegāli pametis Vāciju, neinformējot varasiestādes par saviem plāniem emigrēt.

Tramps no Vācijas devās prom 1885.gadā 16 gadu vecumā un 1892.gadā kļuva par ASV pilsoni. Viņš ASV nopelnīja bagātību, taču viņa sieva skuma pēc dzimtenes un 1904.gadā pāris atgriezās Vācijā.

Pauls atradis vairākas Trampa vēstules, kurā viņš lūdzis viņam atļaut palikt Vācijā, taču galu galā bija spiests valsti pamest un doties atpakaļ uz ASV.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. ko tu urkskji? “nu un?” Vairak neko neiemacijies skola?

 2. Tagad nu peras meklēt visādus kompromatus mafiozi. Sitai globālistu mafijai jakonfiscē īpašumi un jāieskaita valsts kasē! Un viņi jādabū uz tiesas sola!!
  ___
  savādāk viņi rīko karus pēc saviem ieskatiem un posta veselas kultūras un civilizācijas savā nesodāmībā un alkatībā. Ja šitā apdaraud cilvēci, viss tas ir jakonfiscē, lai šādas iespējas vairs nebūtu. tas nav tik viegli panākams, jo smadzeņuskalošanas mašinērija ir viņu rokās. bet re ka pat ta vairs neglābj.

 3. Liberālisms ir kaitīga un npziedzīga ideoloģija Atbildēt

  Liberāļiem un klintones faniem kārtējais šoks – vectēvs bija vācietis, bet nebija nacists! Nav iegansta antiliberāļus un Trampu saukāt par nacistiem.

 4. Vai patiešām neko vairāk pasaules liberasti nevarēja sliktu par ASV prezidentu izrakt?
  VIENKĀRŠI NOŽĒLOJAMI UN ATBILSTOŠI neremdināmajam ienaidam par savu stingro nostāju pret personām, kuras REKLAMĒ UN TĀDĒJĀDI UZSPIEŽ CITIEM sava dzimuma noliegšanu, savu slimīgo identificēšanu ar citu dzimumu.
  Tas ir līdzīgi , kā ja tekulis iedomātos sevi esam par cūkas mātīti un ATTIECĪGI UZVESTOS DZĪVNIEKU BARĀ un arī pārējiem censtos uzspiest šādu uzvedības modeli, to reklamējot!

 5. Nu un?

Draugiem Facebook Twitter Google+