Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Atļauts peldēties arī Dubultu pludmalē (1)

LETALETA

Ilustratīvs foto

Jūrmalas pašvaldības 26.maijā veiktajās peldūdens kvalitātes pārbaudēs Dubultu peldvietā paaugstināts mikrobioloģiskais piesārņojums vairs netika konstatēts, līdz ar to peldēties šajā peldvietā  ir atļauts, informē  Veselības inspekcijā (VI).

VI atgādina, ka pēc 13. maijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ Dubultu peldvietā bija noteikts ieteikums nepeldēties.

Ūdens kvalitāti 54 oficiālajās jūras un iekšzemes peldvietās VI pārbauda visu peldsezonu – no 15. maija līdz 15. septembrim, ņemot ūdens paraugus peldvietās katru mēnesi. Nākamās plānveida analīzes plānotas 9. un 10. jūnijā.

Pilnais oficiālo peldvietu saraksts atrodams VI mājas lapā “www.vi.gov.lv” sadaļā “Vides veselība” – “Peldūdens”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bet kurā vietā ūdens temperatūru var uzzināt?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+