×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. marts, 2017
Drukāt

Atlūgumu iesniedz “Pasažieru vilciena” valdes loceklis (3)

Foto-LETAFoto-LETA

“Pasažieru vilciens” valdes loceklis Mikus Pērse iesniedzis atlūgumu, aģentūrai LETA apliecināja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers. Šodien ir pēdējā Pērses darbadiena “Pasažieru vilcienā”.

Ālers pauda, ka šāds solis ir Pērses personīgais lēmums, kas varētu būt saistīts ar jauniem izaicinājumiem karjerā. Uzņēmuma valde būs lemtspējīga arī divu cilvēku sastāva.

Darba kompānijas valdē turpina Inga Vagele, kā arī valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Pērse uzņēmuma valdes locekļa amatā ir kopš 2014.gada jūlija, kad viņu kopā ar AS “Latvijas dzelzceļš” toreizējo finanšu direktoru Māri Bremzi pārcēla uz “Pasažieru vilcienu” pēc tam, kad bija atkāpusies “Pasažieru vilciena” valde Arta Birkmaņa vadībā. Pagājušā gada rudenī Bremze iesniedza atlūgumu, bet pēc tam kļuva par AS “Baltijas ekspresis” valdes priekšsēdētāju.

“Pasažieru vilciens” ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no “Latvijas dzelzceļa” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. 21. gadsimtā ir atlūdzies 1 gab. loceklis.

  2. Да пусть хоть все уйдут. На работе предприятия это никак не отразится. Всё равно ничего не изменится, и новых электричек не будет никогда. Ну, если кто-нибудь их нам не подарит.

  3. Nesen braucu ar vilcienu, kurš kauca, grabēja, čīkstēja, laikam no pagājušā gadsimta vidus ražotajiem, domāju galva pārplīsīs pušu. Kas tad notika ar to vilcienu iepirkumu?

Draugiem Facebook Twitter Google+