Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. janvāris, 2015
Drukāt

Ātrs risinājums neplānotiem, bet steidzamiem pirkumiem (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Neplānoti, bet ļoti steidzami pirkumi vai pakalpojumi bieži vien prasa papildu naudas līdzekļus, tomēr ne vienmēr šie naudas līdzekļi ir pieejami. Dažreiz notiek situācijas, kad nepieciešams nekavējoties iegādāties kādu svarīgu lietu, bet mēneša budžets jau ir iztērēts. It īpaši, kad vajadzīgajam pirkumam ir liela atlaide, vai arī tā iegādi nevar atstāt uz vēlāku laiku. Tas pats attiecas arī uz pakalpojumu iegādi, kad, piemēram, nepieciešams automašīnas remonts vai kāds steidzams medicīniskais pakalpojums. Tie ir neparedzēti izdevumi, kur laika faktoram ir svarīga nozīme.

Izvērtējot visus īslaicīgu finansiālu problēmu risinājumus, daudzi cilvēki izvēlas aizņemties naudu internetā. Mūsdienās šāds naudas aizdevuma veids ir ļoti populārs ērtības un ātruma dēļ. Iespējams, visātrākā kredīta saņemšanas iespēja ir SMS kredīti, kad nepieciešamo naudas summu ir iespējams saņemt, nosūtot tikai vienu īsziņu. Turklāt, piesakot kredītu, nav jāizmanto dators un internets. SMS kredīti tiek piešķirti pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem (vecums var svārstīties pie konkrētā naudas aizdevēja), bez pārkāptām parādsaistībām un bez kavētiem kredīta maksājumiem, kā arī izvērtējot klienta maksātspēju.

Tagad, kad tik daudz uzņēmumu piedāvā naudas kredīta saņemšanu, kredītdevēji ir ieinteresēti saviem klientiem piedāvāt dažādas priekšrocības un akcijas, kā arī izdevīgākās procentu likmes un profesionālu apkalpošanu. Pārsvarā visi naudas aizdevēji piedāvā pirmo kredītu saņemt bez procentu maksas, tas ir, atmaksājot naudu, nekādi procenti nebūs jāmaksā. Šeit būtu vēlams tuvāk izpētīt visu kredītdevēju piedāvājumus un nosacījumus un izvēlēties sev piemērotāko.

SMS kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kas tiek piešķirti bez ķīlas, galvotāja, izziņām no darba vietas, utt., tas ir, bez liekām formalitātēm. Iespējams, tieši tāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas šādu naudas aizņemšanās iespēju. Turklāt pieteikt kredītu var no jebkuras vietas, izmantojot tikai mobilo tālruni.

SMS kredīti nereti palīdz visdažādākajos gadījumos, arī tad, kad ir jāiegādājas steidzams pirkums vai jāapmaksā kāds pakalpojums. Viena īsziņa, un nauda pat dažu minūšu laikā var tikt pārskaitīta uz norādīto kontu. Vienīgi jāatceras, ka naudu var aizņemties tikai tad, kad ir izvērtētas aizņēmēja iespējas kredītu atmaksāt!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aatrs risinaajums kaa ieberzties probleemaas!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+