Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atslodzes diena nāks par labu figūrai. Horoskops 9.augustam0

Dienas noskaņa

Parādīsies iespēja no labā izvēlēties vislabāko – perspektīvi priekšlikumi ļaus izmēģināt spēkus jaunā profesionālās darbības jomā. Piesargies, lai nenonāktu svešā ietekmē, neaizdod un neaizņemies naudu. Nav vēlams riskēt, it īpaši spēlēt azartspēles. Ja kādreiz kļūdies, pēcāk nevajag kļūt pārmēru piesardzīgam.

Auns

Dienas otrā puse būs visnotaļ veiksmīga – problēmas veiksmīgi atrisināsies, pieaugs iespējas gūt profesionālus panākumus, kas labvēlīgi ietekmēs finanšu stāvokli. Negaidi rīkojumus, ņem iniciatīvu savās rokās.

Vērsis

Nepatikšanas gaida tos, kas nevar lepoties ar skaistu augumu. Izmisušās sievietes Vērši būs gatavas uz galējībām. Tomēr šodien nevajag aizrauties ar sarežģītām eksotiskajām diētām. Lai ātri iegūtu labu figūru, pietiks sarīkot vairākas atslodzes dienas.

Dvīņi

Pēc finanšu grūtībām un emocionālajiem konfliktiem iepriekšējā periodā daudziem Dvīņiem izdosies nostiprināt savu stāvokli. Tevi var mocīt šaubas par savu lēmumu pareizību. Tomēr – ja kādreiz kļūdies, pēcāk nevajag kļūt pārmēru piesardzīgam.

Vēzis

Daudziem Vēžiem iespējamas problēmas attiecībās ar priekšniecību un varas institūcijām. Atkāpties nevajag, bet no atklātiem konfliktiem vēlams izvairīties. Šodien vislabāk ir samierināties un veltīt laiku, lai pabūtu vienatnē.

Lauva

Parādīsies iespēja no labā izvēlēties vislabāko. Perspektīvi priekšlikumi ļaus izmēģināt savus spēkus jaunā profesionālās darbības jomā. Lauvas parādīs izcilas organizatoriskās spējas un līdera īpašības. Ja tu būsi enerģisks, pilns jaunu, oriģinālu ideju un ieceru, cilvēki tieksies pēc tavas sabiedrības. Vakaru pavadi ar mīļoto cilvēku.

Jaunava

Domājams, ka šodien daudzu šīs zodiaka zīmes pārstāvju darbība būs vērsta uz ikdienišķo vajadzību apmierināšanu, savas un tuvinieku labklājības veicināšanu. Nodrošinot visu sev dārgo cilvēku vajadzības, nepārvērties par noslēgtu tipu, kurš greizsirdīgi aizsargā savu “dzimtmuižu”.

Svari

Pastāv neparedzētu tēriņu vai finanšu zaudējumu varbūtība. Jebkuram tavam lēmumam var būt visnegaidītākās sekas. Iespējama lielas naudas summas paspēle. Piesargies, lai nenonāktu svešā ietekmē, neaizdod un neaizņemies naudu. Nav vēlams riskēt, it īpaši spēlēt azartspēles.

Skorpions

Šī diena var sniegt Skorpioniem visus nosacījumus, lai gūtu panākumus lietišķajā jomā un realizētu savu potenciālu. Tavā rīcībā var nonākt modernākā tehnika un iekārtas. Tev ir jāiemācās paaugstināt savu profesionālo līmeni, jāapgūst jaunas datorprogrammas. Pieliekot pūles un neatlaidību, tu spēsi gūt panākumus.

Strēlnieks

Strēlnieku lietišķā aktivitāte it kā pamirs, atrodoties salīdzinoši mierīgā stāvoklī, kas daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nozīmē nepieciešamību nodarboties ar iepriekš sāktajiem projektiem. Šodien tev jābūt paškritiskam – tas ļaus tev iegūt daudzus piekritējus un paveikt visu, kas tev uzticēts.

Mežāzis

Šodien tu spēsi panākt vēlamo pat tad, kad visi pārējie būs nolaiduši rokas. Tas var izolēt tevi no apkārtējiem. Cilvēki var padomāt, ka tu met izaicinājumu sabiedrībai. Lai izvairītos no tenkām, rīkojies taktiski un gudri.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Karjera un attiecības ar priekšniecību kļūs tev ļoti svarīgas. No tām būs atkarīga tava autoritāte un finanšu stāvoklis. Tomēr vadības piedāvātie stingrie ierobežojumi un ortodoksālie uzskati var nobremzēt tavu darbu. Pievērs uzmanību informatīvā nodrošinājuma svarīgumam.

Zivis

Daudzām Zivīm šodien ar grūtībām izdosies darba dienas plānošana. Tāpēc viņas var kavēt svarīgas tikšanās, nodarbības un vēstuļu nosūtīšanu. Iespējami sarežģījumi attiecībās ar kolēģiem vai skolas biedriem. Izvairies no centieniem visur paspēt un visiem izdabāt – tas var izraisīt nevajadzīgu kņadu, pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanu vai nepārdomātu rīcību.

LA.lv