×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. jūlijs, 2018
Drukāt

“Attīstībai/Par!” vēlēšanu apgabalu līderi – Pavļuts, Pūce, Viņķele, Skride, Bondars (23)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Apvienības “Attīstībai/Par!” vēlēšanu apgabalu līderi būs Daniels Pavļuts, Juris Pūce, Ilze Viņķele, Artis Pabriks un Mārtiņš Bondars.

Rīgas vēlēšanu apgabala saraksta līderis būs apvienības līdzpriekšsēdētājs Pavļuts. Viņš apvienības pasākumā klātesošajiem pauda prieku par to, ka aug apvienības atpazīstamība, kā arī sabiedrības uzticēšanās, tomēr priekšā vēl esot liels darbs un lieli uzdevumi.

Savukārt Kurzemes vēlēšanu apgabala līderis būs apvienības līdzpriekšsēdētājs Pūce, pēc kura domām, apvienības uzdevums ir panākt īstas izmaiņas izglītībā, jo neviena cita, kas panāktu pozitīvas pārmaiņas izglītībā nav.

Zemgales vēlēšanu apgabala līdere būs Viņķele. Video uzrunā klātesošajiem viņa norādīja, ka politiķim augstākais mērķis, kam kalpot, ir valsts un tauta. Demokrātija un brīvība nav pašsaprotamas lietas, tās ir jāsargā un tas ir arī apvienības pienākums. Apvienība nedrīkst pārmest cilvēkiem, ka tie sadzird populistu solījumus, savukārt apvienības pienākums ir piedāvāt risinājumus. Tāpat ceļu populistiem bruģē augstprātība, piebilda Viņķele.

Vidzemes saraksta līderis būs Pabriks, savukārt Latgales vēlēšanu apgabala saraksta līderis būs Bondars. Viņš, uzrunājot partijas biedrus norādīja, ka Latvijā ir reģions, proti, Latgale, kur Zaļo un zemnieku savienības un “Saskaņas” koalīcija ir valdījusi jau krietnu laiku. Viņš pauda, ka vēlas būt par saraksta līderi šajā apgabalā, lai “zaļā “Saskaņa”” beidzot beigtu tur eksistēt.

Jau vēstīts, ka apvienības premjerministra kandidāts 13.Saeimas vēlēšanās būs Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Pabriks norādīja, ka apvienībai sabiedrībai ir jāatgādina, ka “Attīstībai/Par!” ir jauns politisks spēks, kurā no visiem jaunajiem politiskajiem spēkiem ir visvairāk jaunu, gudru, zinošu un spējīgu cilvēku. “Esam tie, kas iestājas par liberālām un demokrātiskām vērtībām. Dažās sabiedrības daļās vārds liberāls varbūt tiek uztverts kā kaut kas svešs, taču šie cilvēki alojas,” sacīja eiroparlamentārietis.

Pēc viņa domām, partijai būs jāiestājas par divām vērtībām – taisnīgumu un brīvību. Latvijas novados, sadzīvē un politikā netaisnības esot daudz, norādīja Pabriks. Viņš kā prioritātes nākamajā valdībā minēja veselības aprūpi un izglītību.

“Ar ko strādāsim kopā? Ir fundamentālas lietas, par kurām nav vajadzīgs nekāds paraksts par nesadarbošanos. Ir pašsaprotami, ka neiesim koalīcijā ar “Saskaņu” un Latvijas Krievu savienību. Šīs partijas nav orientētas sociāldemokrātiski, šķautne ir pavisam cita. Neticu šīm partijām un man nepatīk arī korupcija Rīgas domē,” teica premjera amata kandidāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Pabriks taču ir staigulis. “Tautas partijā” stāvējis un kritis, “Sabiedrība citai politikai” stāvējis un kritis, “Vienotībā” stāvējis un kritis, bet tagad grib stāvēt un paldies dievam , arī krist, pie liberastiem. Cerēsim, ka kritīs uz neatgriešanos! Pārējos pat nav ko pieminēt, jo man viņi visi sen jau ir kritušie, kas stūrējuši valsti uz purvu.

 2. Pàrsteigtà lasìtàja Atbildēt

  Staiguļu un plātīzeru partija.

 3. Viņķele īpaši reāli nedomā. Bija pret pensionāriem, tai pašā laikā viņas vīrs gan bija sapelnījis lielu pensiju-jo redziet-bija nopelnījis; neko nesaprot par karjeras izaugsmi parastiem cilvēkiem. Viņai liekas, ka tikai sākumā cilvēkiem maksā mazāku algu un tad var tīri labi nopelnīt. Nepatīkams cilvēks, tiešām, kaut kāda amerikāņu skola-samācījusies kaut kādas frāzes un tā domāšana tāda jocīga-nelatviska.

 4. Visvairāk jāuzmanās no šitajiem sadmirdušajiem vēžiem jaunajā, smukajā kulītē. Viņi jau ir pavisam sapuvušu un līdzinās pēc skata žurkām.

 5. Sausmas Latvijai. Cilveki attopieties. Tikai un vienigi karjeristi.Jau pabijusi valdiba un pilnigi neko nespejusi izdarit realu,valstiski svarigu,ka tikai tuksi muldejusi.

 6. Vai tiešām nevarēja iztikt bez Viņķeles!!!

 7. Latvijas Avīze, vai jūs tur visi ar slimām smadzenēm? Atbildēt

  Vai šī ir nacionāli konservatīva privāta plašsaziņa??? Kāpēc “nacionāli kopnservatīva “plašsaziņa sludina neoliberālismu??? Kur ir neoliberālisma nosodījums? … Vai jūs tur visi bez smadzenēm? LETAs rakstus jūs pasniedzat (atgremojat) kā galvenās ziņas, izliekoties par nesaprotošiem, ka LETA ir jūsu ideoloģiskais pretinieks (t.i. neoliberālisms) – ja jau jūs, LA, sevi esat pasludinājuši par tradīcijas glabātājiem…. Ko? kur ir nacionālās identitātes sargatājas – Latvijas Avīzes – kritisksraksts par šiem paristiem? kur? t “Latvijas Avīze,” jūs esat mēsli. Pretīgi smirdoši mēsli, jo jūs melojat tautai.

 8. Bez Pūces neviena nav,kas panāktu pozitīvas izmaiņas izglītībā! Vai tad ir vēl kāds (izņemot Šadurski),kas tam nepiekrīt?!

 9. Tas tik ir spēks! Atbildēt

  Cīnās nenogurdami par taisnīgumu un brīvību jau kopš 1905.gada!

 10. Kur tad vecā gvarde, žīdmaņi, štopāni,ALAs patrioti, citi veterāni, vai tad jau pietiek ar “nopelnīto”ka sile vairs nav aktuāla, lieks “ļimons” nekad nav par nāvi.

 11. Jūs ar saviem darbiem un runāšanu, esot Labklājības ministrijā ,esat uzcēlusi ” Ķīnas mūri ” starp pamatiedzīvotājiem un valdību, pasludinot, ka tie pensionāri,kas savu darbu darīja godīgi, dzīvoja un strādāja LPSR ir bijuši citas valsts pavalstnieki, tika apdalīti , pazemoti un joprojām atrodas pazemojošā situācijā. To kaunu un negodu neviena ASV ,vai cita mācību iestāde nedarīs Jūs gudrāku un cilvēcīgāku.Ir jābūt galīgi aprobežotam, lai par jums balsotu.

 12. Eu, nu šis ir cirks īstākais. Visi staiguļi, meļi, nekauņas, tik tiešām, uz ko viņi cer bet…darīšana jau ar pamuļķo Latvijas elektorātu, tā kā……

 13. Vēlētāju stulbumu varēs mērīt bondaros un pūcēs.

  • jā un apmeklēt mozaīkas kursus,
   jā un tupēt apvienotajās trešā dzimuma tualetēs – ar to arī apsveicu Pabriku – kas noticis – tas vairs nav vīrietis, bet kāds ģenderists?
   Kaut kāda nelaba mēslu smaka?

 14. balso par savējiem Atbildēt

  OIK speciālistu, ģenderistu, spēļu zāļu lobistu un staiguļu partija.

 15. Fui par šitiem balsot nevar

 16. Salašņu komanda

 17. Kāpēc tāda atšķirība starp virsrakstā teikto un vēlāk pausto – kur tad palicis Skride ?
  Tak mazliet padomājiet ko darāt pirms rakstāt…

 18. Zemgales vēlēšanu apgabala līdere būs Viņķele. Video uzrunā klātesošajiem viņa norādīja, ka politiķim augstākais mērķis, kam kalpot, ir valsts un tauta.
  Vai tad mele var kalpot valstij un tautai?

 19. Zemgales vēlēšanu apgabala līdere būs Viņķele. Video uzrunā klātesošajiem viņa norādīja, ka politiķim augstākais mērķis, kam kalpot, ir valsts un tauta.
  Vai tad mele var kalpot valstij un tautai?

 20. Zemgales vēlēšanu apgabala līdere būs Viņķele. Video uzrunā klātesošajiem viņa norādīja, ka politiķim augstākais mērķis, kam kalpot, ir valsts un tauta.
  Vai tad mele var kalpot valstij un tautai?

 21. Nez uz ko šie cerējas?

 22. Nu par šitiem gan balsot nevar. Nav konstruktīvu ideju un pārliecinošu lideru.

Draugiem Facebook Twitter Google+