Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atver savas namdurvis viesiem! Horoskops 15.oktobrim 0

Foto: Fotolia

Neceri uz zelta kalniem, bet senu problēmu atrisināšanos vari gaidīt. Attiecības starp laulātajiem kļūs īpaši maigas un tuvas. Jūs sajutīsiet, ka esat patiešām vajadzīgi viens otram. Iespējams, tev piedāvās izdevīgu projektu. Nesteidzies piekrist, citādi iespējamas kļūdas, kas izraisīs nopietnas nepatikšanas attiecībās ar citiem cilvēkiem..

Auns

Parasta diena. Tomēr iespējama negaidīta senu problēmu atrisināšanās, paaugstinājums amatā vai peļņa. Taču neceri uz zelta kalniem. Tavas mājas durvīm ir jābūt atvērtām viesiem. Pievērs uzmanību sev tuvo cilvēku problēmām.

Vērsis

Iekšējā nojauta palīdzēs tev atšifrēt nelabvēļus un brīdinās par viņu intrigām. Visu dienu tev nāksies rauties starp māju un darbu, cenšoties atrisināt ģimenes lietas un profesionālās problēmas. Pārmērīgs sasprindzinājums var negatīvi ietekmēt tavu pašsajūtu.

Dvīņi

Šodien tavs enerģētiskais potenciāls pieaugs. Lai gan iespējamas zināmas grūtības, nopietnu ietekmi uz lietu ritējumu tās neatstās. Attiecības starp laulātajiem kļūs īpaši maigas un tuvas. Jūs sajutīsiet, ka esat patiešām vajadzīgi viens otram.

Vēzis

Šodien tev nāksies piemēroties jauniem apstākļiem, izrādīt gan aukstasinību, gan kaisli. Jautājumus risini radoši. Tevi gaida ilgi lolota tikšanās ar cilvēku, kas tevi saprot.

Lauva

Dienas pirmajā pusē iespējama hronisku slimību saasināšanās, traumatisms, nelaimes gadījumi. Visu drošības pasākumu ievērošana palīdzēs izvairīties no nepatikšanām. Konflikta situācijām var apiet ar līkumu, izrādot vērīgumu un gudrību. Otro dienas pusi pavadi ciešā ģimenes lokā. To izdarīt ir vienkārši nepieciešams – tu sāc attālināties no ģimenes.

Jaunava

Šodien tev labāk derēs individuāls, nevis kolektīvs darbs. Negaidi, ka citi sniegs tev palīdzību. Pašas sarežģītākās problēmas izvērtē aukstasinīgi. Vakaru vēlams pavadīt vienatnē. Lai nomierinātos, nododies iemīļotajam vaļaspriekam, atliekot visas mājas rūpes. Ievērojot šīs rekomendācijas, dienas beigās gaidāma līdzsvara iestāšanās.

Svari

Iespējams, tev piedāvās izdevīgu projektu. Nesteidzies piekrist, citādi iespējamas kļūdas, kas izraisīs nopietnas nepatikšanas attiecībās ar citiem cilvēkiem. Dienas otrajā pusē iespējama pašsajūtas pasliktināšanās, trauksmes sajūta vai sliktas priekšnojautas.

Skorpions

Tev parādīsies vēlme strādāt, pieaugs aktivitāte. Izlem, kurā dzīves virzienā tev ir jāpieliek pūles. Ar bērniem neesi pārāk uzstājīgs un stingrs.

Strēlnieks

Šīs dienas uzmanības centrā – darba problēmas. Taču nevajag aizmirst par veselību. Dienas otro pusi velti mierīgai atpūtai mājas atmosfērā.

Mežāzis

Dienas otrajā pusē var rasties kritiska situācija. Ieteicams atteikties no kompromisiem un nedoties pa iemītām takām. Rēķināties vari tikai ar sevi. Parūpējies par īpašuma drošību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šīs dienas sākumā saglabāsies stabils stāvoklis visās darbības jomās. Tava virzība pa karjeras kāpnēm būs atkarīga no tā, cik lielā mērā tu baidies no riska.

Zivis

Diena paies diezgan saspringti. Tev būs grūti saglabāt mieru, bet tas var izraisīt konfliktus un pašsajūtas pasliktināšanos. Šodien vēlams būt tuvu pie ūdens, vēlams baseina apmeklējums.

LA.lv