Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
1. septembris, 2015
Drukāt

Augusts – šī gada asiņainākais mēnesis uz ceļiem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Augustā uz Latvijas ceļiem satiksmes negadījumos bojā gājuši 28 cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Visa gada laikā nevienā citā mēnesī nav bijis tik liels bojā gājušo skaits.

“Lai arī ceļu satiksmes negadījumu skaita pieaugums vasarā vērojams ik gadu, tomēr šī gada augusts izvērties par vienu no traģiskākajiem mēnešiem,” aģentūrai BNS sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Policijai vēl nezināmu iemeslu dēļ šajos negadījumos cietušie autovadītāji, netika galā ar automašīnas vadāmību un nobrauca no ceļa vai iebrauca pretējā braukšanas joslā. Traģisko negadījumu apstākļus policija vēl skaidros, taču sākotnējā informācija norāda uz iespējamu pārgalvību, bezatbildību pret savu un līdzcilvēku drošību, kā arī atsevišķos gadījumos uz nogurumu, norāda policijas pārstāvis.

Starp bojāgājušajiem ir arī bērni. Vecumā līdz 14 gadiem dzīvību satiksmes negadījumos zaudējuši trīs bērni, bet vecumā no 15 līdz 18 gadiem – četri jaunieši.

Jau vēstīts, ka tostarp 30.augustā Kuldīgas novada Kurmāles pagastā avārijā gāja bojā trīs cilvēki, kā arī trīs cilvēki zaudēja dzīvību 27.augustā Gulbenes novada Rankas pagastā, saduroties vieglajam auto ar kravas mašīnu, kuram bija atņemtas tiesības.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+