×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Aukstuma dēļ daļa skolēnu neapmeklē mācības

Foto LETAFoto LETA

Vairākās Vidzemes skolās aukstā laika dēļ novērots skolēnu skaita samazinājums, taču mācības notiek, informēja pašvaldībās.

Kā informēja Mazsalacas pašvaldībā, novada skolu mazākajās klasēs sala dēļ daļa bērnu nav ieradušies, taču, piemēram, 12.klasē uz skolu atnākuši visi skolēni. Skolās pārsvarā notiek dažādu mācību vielu atkārtošana, nemācot jaunus tematus.

Arī Salacgrīvas novadā novērots, ka skolēnu skaits skolā ir daudz mazāks nekā ikdienā, taču skolās mācību process notiek. Arī pirmsskolas izglītības iestādes strādā, taču bērnu skaits tajās ir neliels.

Kā ziņots, Ainažos šorīt ir fiksēts teju mīnus 28 grādu sals – plkst.7 gaiss atdzisis līdz mīnus 27,5 grādiem, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šorīt stiprs sals bija Ziemeļvidzemē un Latgalē. Rūjienā fiksēti mīnus 25,7 grādi, Daugavpilī naktī bijis mīnus 25,1 grāda sals, Rēzeknē bijuši mīnus 23,6 grādi.

Zem mīnus 20 grādiem termometra stabiņš noslīdējis arī Zemgalē un Kurzemē, piemēram, Jelgavā šorīt fiksēti mīnus 20 grādi, bet Rucavā valda mīnus 20,6 grādu sals. Arī Skultē ir mīnus 20,4 grādi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+