×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. jūlijs, 2012
Drukāt

Austrijas vēlēšanās startēs Vīriešu partija

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nākamajās Austrijas parlamenta vēlēšanās gatavojas startēt Vīriešu partija, vēsta angļu valodā iznākošais interneta laikraksts “Austrian Times”. Partijas Foralbergas nodaļas priekšsēdētājs Hanness Hausbihlers par nodomu startēt vēlēšanās pavēstīja pēc sociāldemokrātu (SPOe) pārstāves un parlamenta prezidentes Barbaras Prammeres paziņojuma, ka pusei kandidātu jābūt sievietēm.

Hausbihlers Prammeres ieceri nosaucis par “bezjēdzīgām kvotām”, kas veicinās seksismu. Viņš piebildis, ka Vīriešu partija iestājas par līdztiesību un individuālo atbildību un cīnās par taisnīgāku ģimenes politiku.

Hausbihlers ir pārliecināts, ka šajā jomā valda liela netaisnība, kuru uztur feministu seksisistiskā propaganda.

Tomēr viņš uzsvēris, ka partijas manifests neaprobežojas tikai ar ģimenes jautājumiem un ka ar to pirms vēlēšanām varēs iepazīties ikviens.

Vīriešu partija neuzņem tikai viena dzimuma pārstāvjus, un Foralbergā 40% partijas biedru ir sievietes. “Mēs iestājamies ne tikai par vīriešu tiesībām, mēs aizstāvam cilvēktiesības,” uzsvēris Hausbihlers.

Viņš norāda, ka daudzas partijā esošās sievietes jūtas feministu nodotas un neuzskata tās par savām pārstāvēm.

Pagaidām nav zināms, vai Hausbihlers, kurš nacionālajā līmenī ir Vīriešu partijas priekšsēdētāja vietnieks, gatavojas arī pats kandidēt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+