Latvijā
Sabiedrība

Austrumu slimnīcas vadību uztic Imantam Paeglītim 16

Foto – LETA

Šodien Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas (RAKUS) ārkārtas dalībnieku sapulcē valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Imants Paeglītis. Jaunajā amatā I.Paeglītis darbu uzsāks 2018.gada 8.janvārī, informē Veselības ministrija.

I.Paeglītim ir bakalaura grāds inženierzinātnēs un profesionālais maģistra grāds biznesa vadībā, kā arī ir ilggadēja pieredze vadošos amatos. Kopš 2008.gada Imants Paeglītis ir Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis.

“Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jaunā valdes priekšsēdētāja uzdevums būs nodrošināt uz iedzīvotāju vērsta pakalpojumu pieejamību lielākajā valsts slimnīcā. Finanšu disciplīna, nepieciešamo cilvēkresursu piesaiste un ārstniecības pakalpojumu pieejamības uzlabošana pacientiem ir galvenie izaicinājumi, ar ko I.Paeglīša kungam un viņa komandai būs jāsaskaras un jārod risinājumi,” pēc tikšanās ar I.Paeglīti norādīja veselības ministre Anda Čakša.

Atklātā konkursā uz RAKUS valdes priekšsēdētāja amatu tika iesniegti 9 pieteikumi. Ņemot vērā nominācijas komisijas locekļu sniegtos kandidātu izvērtējuma rezultātus, komisija vienbalsīgi nolēma izvirzīt valdes priekšsēdētāja amatam – I.Paeglīti, kurš ieguva augstāko punktu skaitu.

LA.lv