Mobilā versija
+3.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
13. februāris, 2015
Drukāt

Auto mīļvārdiņu “Top 10” trijniekā – Mazulīte, Pelēcītis un Bitīte

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Degvielas tirgotāja “Virši-A” pirms Valentīna dienas veiktā aptauja sociālajos tīklos liecina, ka autovadītāji iecienījuši savas automašīnas dēvēt dažādos mīļvārdiņos, informē “Virši-A”.

Izveidotajā “Virši-A” auto mīļvārdiņu “Top 10” pirmajā trijniekā iekļuvuši Mazulīte, Pelēcītis un Bitīte.

Vēl pirmajā desmitniekā ir tādi auto mīļvārdiņi kā Zuzīte, Mīlulīte, Zuze, Vabolīte, Kamenīte, Pelīte, Mārīte.

Autovadītāji savas automašīnas biežāk dēvē kukaiņu un dzīvnieku vārdos. Tāpat autovadītāji izvēlas savas automašīnas vairāk uzrunāt sieviešu dzimtes vārdos nekā vīriešu.

Daudzi autovadītāji mīļvārdus atvasina no automašīnas markas un modeļa nosaukuma, piemēram, “Toyota Yaris” – Jarmobīlis, BMW – Bemba, Bembucītis, Bembīts, “Volvo” – Volvīte, “Audi” – Audīte, Audāns, “Volkswagen Vento” – Ventlijs, “Volkswagen Passat” – Pasātiņš, Passerati un citi.

Aptauja veikta sociālajā tīklā “Facebook” laika posmā no 10.februāra līdz 12.februārim.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+