Latvijā
Kriminālziņas

Autovadītājs iemieg pie stūres un pieturā notriec vīrieti0

Foto-LETA

Kāds autovadītājsm iemiegot pie stūres, iebraucis pretējā braukšanas joslā, pieturā notriecis vīrieti un pēc tam iestūrējis grāvī.

Valsts policijā portālu “la.lv” informēja, ka Iecavas novadā ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža 38,5 km 1958.gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja automašīnu “Citroen Berlingo” iemidzis pie stūres un izraisījis ceļu satikmes negadījumu.

Vīrietis iebrauca pretējā braukšanas joslā, uzbraucis blakus esošai pieturai, kā rezultātā cieta 1963.gadā dzimis vīrietis. Autovadītājs iebraucis grāvī un guva miesas bojājumus. Vadītāja un un gājēja traumas nav smagas, norāda policija.

Policija aicina autovadītājus sekot līdzi savai pašsajūtai un, ja ir jūtama miegainība – nesēsties pie stūres. Vadot transportlīdzekli atrodoties noguruma stāvoklī, pazūd reakcijas ātrums un tas var būt ļoti bīstami. Noguruma stāvoklī autovadītājs reaģē lēnāk un nespēj tik ātri konstatēt bīstamas situācijas uz ceļa.

Ja braucot sajūtiet nogurumu, vislabāk ir apstāties un izkustēties svaigā gaisā pirms atkal uzsākt braukšanu. Tāpat ir lietderīgi pirms garākiem braucieniem iepriekš atpūsties, lai esot ceļā justos modrs, iesaka policija.

LA.lv