×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2017
Drukāt

Aviokatastrofā izdzīvojušais futbolists iedvesmo jaunos spēlētājus

foto: twitter.comfoto: twitter.com

Brazīlijas futbola komandas “Chapecoense” aviokatastrofā izdzīvojušais aizsargs Netu saticies ar kluba jaunatnes spēlētājiem, kuriem nākamajā sezonā būs jāspēlē lielās vienības sastāvā.

Netu pamazām atkopjas. Ar kruķiem viņš spēj pārvietoties un janvāra sākumā viesojās kluba bāzē, aprunājoties ar jaunajiem futbolistiem, kuriem arī traģēdija radīja lielu triecienu. Kluba vadība šobrīd pulcē sastāvu, lai piedalīties jaunajā Brazīlijas čempionāta sezonā, kas sāksies janvāra izskaņā. Paredzams, ka tiks iesaistīti arī kluba jaunatnes akadēmijā izaugušie futbolisti.

Tiek prognozēts, ka karjeru varēs turpināt arī Netu un vēl viens izdzīvojušais spēlētājs Alans Rušels. Dzīvs paliks arī vārtsargs Džeksons Folmans, kuram amputēta daļa kājas. Taču viņš pēc atkopšanās tikšot iesaistīts kluba darbā.

Netu pēc traģēdijas deviņas dienas pavadīja medikamentu izraisītā komā un pēc atmošanās pirmais jautājums esot bijis: Kā beidzās spēle? Atgādināsim, ka aviokatastrofā 28. novembrī bojā gāja 71 cilvēks, ieskaitot 19 “Chapecoense” komandas spēlētājus, kuri bija ceļā uz “Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli Kolumbijā. Izdzīvoja seši pasažieri, no tiem trīs futbolisti.

Izmeklēšanā secināts, ka lidmašīna avarēja degvielas trūkuma dēļ.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+