Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. oktobris, 2015
Drukāt

Babītes ezerā policisti aizturējuši rūdītu maluzvejnieku

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas (VP) darbinieki pēc nakts pavadīšanas slēpnī 10.oktobrī agri no rīta Babītes ezerā aizturējuši rūdītu maluzvejnieku, aģentūru LETA informēja VP sabiedrisko attiecību nodaļā.

Informācija par aizdomīgu rosīšanos ezerā tika saņemta piektdienas vakarā no kāda iedzīvotāja. Policisti no Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienības izbrauca uz norādīto vietu. Ņemot vērā, ka maluzvejnieks jau bija devies prom, policisti izveidoja slēpni, lai tur gaidītu likumpārkāpēju.

Pēc slēpnī pavadītas nakts ap plkst.7 policisti pamanīja, ka maluzvejnieks atgriežas. Likumpārkāpējs tika aizturēts un noskaidrojās, ka viņš ir 1976.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. Tāpat noskaidrojās, ka vīrietis pieķerts ne pirmo reizi – iepriekš viņš likumsargu redzeslokā nonācis pirms pusgada, kad Babītes ezerā bija izlicis 45 tīklus 2,2 kilometru garumā.

Šajā nedēļas nogalē ezerā bija izlikti tīkli 700 metru garumā. Tīklos bija nonākusi viena līdaka, septiņi līņi un 110 kilogrami karūsu. No visām zivīm dzīvas vēl bija karūsas, kas tika atbrīvotas un palaistas atpakaļ ezerā. Par pārējām zivīm vīrietim būs jāsamaksā 425 eiro par dabai nodarīto kaitējumu.

Pret vīrieti sākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu zvejniecību. Likumā par šādu pārkāpumu paredzēts 280-700 eiro liels naudas sods. Aizturētajam nāksies šķirties arī no nelikumīgajā zvejā izmantotajiem tīkliem un gumijas laivas.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+