×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. marts, 2012
Drukāt

Baldonieks: pirms laika nevēlos komentēt, kurš spēlēs un kurš nespēlēs izlasē

Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks pirms laika nevēlas komentēt atsevišķu hokejistu iespējamo spēlēšanu vai nespēlēšanu izlasē pasaules čempionātā, uzsverot, ka hokejistiem pašiem ir jāpieņem lēmums pārstāvēt vai nepārstāvēt izlasi, jo ar varu nevienu piespiest spēlēt nevar.

Baldonieks uz jautājumu, vai viņa rīcībā ir informācija, ka Mārtiņš Karsums ceļgala savainojuma dēļ izlasei pavasarī nepalīdzēs, atbildēja, ka līdz brīdim, kamēr hokejists pats izlases vadībai nepaziņos savu lēmumu, viņš dažādas spekulācijas komentēt nevēlas.

Pirmdien interneta portāls “Apollo.lv” vēsta, ka Karsumam būs nepieciešama meniska operācija. “Šogad spēlēšana izlasē, visticamāk, atkal ies secen, jo biju pie vairākiem ārstiem, tika taisīta magnētiskā rezonanse, kas apstiprināja, ka atkal ir problēma ar menisku un man būs nepieciešama operācija,” portālam sacīja Karsums un piebilda, ka operācija tiks veikta jau tuvākajā laikā. Ceļgala operācijas dēļ Karsums izlasei palīdzēt nevarēja arī pērn pasaules čempionātā Slovākijā.

“Ar Mārtiņu par šo situāciju vēl runāsim. Tāpat runāsim ar Lauri Dārziņu,” teica Baldonieks un piemetināja, ka Dārziņa klubā Kazaņas “Ak Bars” viņam sacīts, ka uzbrucējs ir sveiks un vesels. “Kad Lauris atbrauks, tad runāsim un skatīsimies. Patlaban viņš varētu būt ceļā uz Latviju, taču es uz viņa spēlēšanu raugos pozitīvi,” atzina Baldonieks.

Oficiālus treniņus izlase pirms pasaules čempionāta sāks 2. aprīlī, taču pirmdien vairāki kandidāti pēc brīvprātības principa jau aizvadīja vieglu treniņu gan uz ledus, gan sporta zālē. “Uz ledus bija septiņi spēlētāji, vairāki darbojās zālē, citi bija atnākuši tāpat,” pastāstīja Baldonieks un piebilda, ka izlases sastāva komplektācija būs pakāpeniska, jo daudzi kandidāti vēl ir aizņemti savos klubos. “Viss būs līdzīgi kā citus gadus, izlase veidosies pakāpeniski, jo ne jau visi kandidāti mums uzreiz būs pieejami,” paskaidroja izlases ģenerālmenedžeris un uzsvēra, ka publiskotais kandidātu saraksts nav galīgs un izlases treniņos var parādīties arī hokejisti, kas sarakstā nav iekļauti.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas izlase aizvadīs astoņas pārbaudes spēles – Eiropas hokeja izaicinājuma turnīrā ”Arēnā Rīga” 6. un 7. aprīlī spēlēs pret Čehiju un 20. un 21. aprīlī – pret Krieviju, bet viesos 11. un 13. aprīlī izlase sacentīsies ar Dāniju. Vēl divas pārbaudes spēles, kuras vairs netiks iekļautas Eiropas hokeja izaicinājuma turnīrā, notiks neilgi pirms pasaules čempionāta, kad 30. aprīlī un 1. maijā Rīgā viesosies Francijas izlase. Pēdājās divās spēlēs komandas sastāvs jau būs vistuvāk tam, kāds spēlēs pasaules čempionātā.

Pasaules čempionāts notiks Helsinkos un Stokholmā no 4. līdz 20. maijam. Priekšsacīkstēs 16 komandas sadalītas divos astoņniekos. Latvija spēlēs Stokholmā 5. maijā ar Krieviju (plkst. 17.15), 6. maijā ar Vāciju (plkst. 21.15), 8. maijā ar Itāliju (17.15), 10. maijā ar Čehiju (21.15), 12. maijā ar Norvēģiju (13.15), 14. maijā ar Dāniju (17.15) un 15. maijā ar Zviedriju (21.15).

Helsinkos spēlēs Somija, Kanāda, ASV, Šveice, Slovākija, Baltkrievija, Francija un Kazahstāna.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+