Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
25. oktobris, 2013
Drukāt

Balso pret “biļešu diskrimināciju” (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeimas Tautsaimniecības agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti sēdē ceturtdien atbalstīja partijas “Vienotība” iesniegto priekšlikumu grozījumiem Sabiedriskā transporta pakalpojuma likumā, kas paredz aizliegumu noteikt braukšanas maksas atvieglojumus, kā vienīgo kritēriju izmantojot personas dzīvesvietu.

Deputāti par šo nebija vienisprātis, tāpēc bija nepieciešams balsojums. Tajā septiņi deputāti balsoja par, trīs pret, bet viens tautas kalps atturējās. Komisijas priekšsēdētājs Jānis Ozoliņš uzsvēra, ka par konkrēto priekšlikumu vēl būs nepieciešamas diskusijas un likuma trešajā lasījumā to var mainīt vai izņemt no likuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Varbūt neļaut iebraukt Rīgā citu pilsētu iedzīvotājiem nesamaksājot nodevas . Ušakov – padomā!

  2. Latvijā nedrīkst pieļaut, ka salašņas, kurus pēc sevis ir pametis padomju okupācijas režīms, realizē kaut kādus projektus.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+