×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. septembris, 2013
Drukāt

“Baltcom” iegādājas visas “Izzi” daļas

LETALETA

Telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums “Baltcom TV” ir iegādājies visas SIA “Izzi Com” daļas, kas to padara par visu “Izzi” grupas uzņēmumu īpašnieku, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Baltcom” sabiedrisko attiecību konsultante Gunta Līne.

 

Preses ziņojumā ir teikts, ka uzņēmumi tāpat kā līdz šim darbosies kā divas atsevišķas juridiskas vienības. “Baltcom” valdes priekšsēdētājs Vojko Rovere norāda, ka galvenais ieguvums no apvienošanās ir uzņēmuma infrastruktūras pārklājuma pieaugums par aptuveni 30% un iespēja klientiem piedāvāt daudzveidīgāku pakalpojumu klāstu. Tāpat arī “Izzi” klientiem būšot iespēja saņemt tādus “Baltcom” pakalpojumus kā platjoslas internetu ar ātrumu 250 megabiti sekundē un arī elektroenerģijas piegādi.

“Arī “Izzi” klienti būs ieguvēji no uzņēmumu apvienošanās, jo lielāks un spēcīgāks uzņēmums varēs gan nostiprināt esošo pakalpojumu kvalitāti, gan straujāk attīstīt un piedāvāt jaunākās paaudzes telekomunikāciju pakalpojumus,” vēsta Andris Zeļonka, SIA “Izzi” valdes loceklis.

Pēc “Firmas.lv” datiem, SIA “Izzi” apgrozījums 2011.gadā bija 6 632 299 lati, bet zaudējumi – 549 789 lati, savukārt 2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 904 353 lati un zaudējumi – 303 385 lati. “Izzi” Latvijas tirgū strādā 18 gadus un nodrošina kabeļtelevīzijas, interneta, kā arī fiksēto sakaru pakalpojumus.

Telekomunikāciju uzņēmums SIA “Baltcom TV” dibināts 1991.gadā. “Baltcom TV” piedāvā analogās un digitālās televīzijas pakalpojumus, ātrgaitas internetu un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus. “Baltcom TV” īpašnieki ir “RPAX One S.A.”, “Mackonar Impex Limited” un VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”. “Baltcom” grupā ietilpst “Baltcom TV”, SIA “Baltinet Data”, SIA “Aldems”, SIA “Multitone Balt”, SIA “Televideotīkls”, SIA “Technonet”, SIA “Interneta pasaule” un citi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+