Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. septembris, 2015
Drukāt

Balvu novadā vīrs ar nelikumīgu bisi nošauj sievu

temeklis_bise_medibas

Balvu policijas iecirknī 15. septembra saņemta informācija, ka Lazdulejas pagastā savās mājās atrasts 1942.gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, proti, šautu brūci ķermenī, informē VP.

Nekavējoties ierosināts kriminālprocess un sākti neatliekamie izmeklēšanas pasākumi, kuru rezultātā uz aizdomu pamata par šī nozieguma izdarīšanu aizturēts cietušās sievietes dzīvesbiedrs, 1944.gadā dzimis vīrietis, kurš līdz šim policijas redzeslokā nebija nonācis. Atrasts un izņemts nozieguma ierocis – nelikumīga medību bise.

Šobrīd policijas darbinieki turpina izmeklēšanas darbus un skaidro notikušā iemeslus un apstākļus. Viena no notikušā versijām ir savstarpējs sadzīves rakstura konflikts.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+