Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
16. septembris, 2015
Drukāt

Balvu novadā vīrs ar nelikumīgu bisi nošauj sievu

temeklis_bise_medibas

Balvu policijas iecirknī 15. septembra saņemta informācija, ka Lazdulejas pagastā savās mājās atrasts 1942.gadā dzimušas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, proti, šautu brūci ķermenī, informē VP.

Nekavējoties ierosināts kriminālprocess un sākti neatliekamie izmeklēšanas pasākumi, kuru rezultātā uz aizdomu pamata par šī nozieguma izdarīšanu aizturēts cietušās sievietes dzīvesbiedrs, 1944.gadā dzimis vīrietis, kurš līdz šim policijas redzeslokā nebija nonācis. Atrasts un izņemts nozieguma ierocis – nelikumīga medību bise.

Šobrīd policijas darbinieki turpina izmeklēšanas darbus un skaidro notikušā iemeslus un apstākļus. Viena no notikušā versijām ir savstarpējs sadzīves rakstura konflikts.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+