×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
3. marts, 2018
Drukāt

Bardaks! Haoss! Cilvēki ļoti neapmierināti ar biļešu iegādes iespējām internetā (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

“Biļešu paradīzes” interneta mājaslapā šobrīd rindā pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm solīto 25 minūšu vietā var nākties gaidīt divas stundas, lai arī vizuāli nekas neliecina, ka mājaslapas darbība būtu traucēta, proti, ierakstot interneta pārlūkprogrammā mājaslapas adresi, tīmekļa vietne atveras bez kavēšanās.

Cilvēki sociālajos tīklos pauž neapmierinātību par ilgo gaidīšanu elektroniskajā rindā. Piemēram, žurnālists Arnis Krauze sociālajā tīklā “Twitter” raksta, ka pēc pusotras stundas gaidīšanas viņš no virtuālās rindas “izmests”, proti, mājaslapa pārstājusi darboties. Savukārt kāds students sūdzas par to, ka “Biļešu paradīzes” mājaslapā rindā nav norādīts kārtas numurs, līdz ar to nav skaidrs, vai rindā vispār ir jēga “stāvēt”. Kāda tvitera lietotāja savukārt gaužas, ka pusstundu pirms Dziesmu un deju svētku biļešu pārdošanas sākuma vēlējusies nopirkt biļetes uz baletu, taču jau tad “Biļešu paradīzes” mājaslapa nav darbojusies.

“Publiskajā tirdzniecībā uz visiem maksas pasākumiem nodotas 95 230 biļetes. Virtuālajā rindā stāvu jau 1,5h. Pērkot biļetes uz “Coldplay” stadionā ar 90 000 ietilpību, rinda no solītajām maksimums 10 minūtēm bija 7 minūtes,” raksta Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

Daži sociālā tīkla “Twitter” lietotāji norādījuši, ka veikuši samaksu internetbankā, bet apstiprinājumu nav saņēmuši. “Es sagaidīju, izvēlējos un pat visu apmaksāju, un tad viss uzkārās. Tagad esmu gan bez naudas, gan biļetēm, jo tā lapa pilnīgi vairs neiet,” raksta kāda sieviete.

Tikmēr citi pauž satraukumu par šorīt tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notikušo evakuāciju, kas izjaukusi rindu. “”Dominu”, kur nostāvējām visu nakti, tikko evakuēja! “Biļešu paradīzes” kontā ieiet nevaru, neizdodas, izskatās jau tehniski uzkāries! Vai ir kādi ieteikumi?” tviterī satraukumu šorīt paudusi kāda sieviete.

Citi savukārt pauž sašutumu par to, ka, lai gan Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecību bija solīts sākt plkst.11, elektroniskajā rindā it kā bijis iespējams iestāties jau agrāk.

Kā aģentūru LETA informēja XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva, plkst.12 elektroniskajā rindā pēc Dziesmu un deju svētku biļetēm gaidīja 69 240 cilvēki.

“Biļešu paradīzes” mājaslapā patlaban izvietots paziņojums, ka katrs vietnes atvēršanas pieprasījums automātiski tiek ievietots virtuālajā rindā. Interesenti tiek brīdināti, ka, izejot no sistēmas, proti, pārlādējot lapu, interneta pārlūku vai datoru, un mēģinot tajā ieiet no jauna, tiks zaudēta iepriekš ieņemtā vieta virtuālajā rindā.

Tāpat tiek norādīts, ka gaidīšanas laiks rindā var pārsniegt 25 minūtes, tāpēc cilvēki tiek aicināti būt vērīgi un palikt pie datora.

Tiek vēstīts, ka interneta veikals biļešu iegādei atvērsies automātiski, tiklīdz būs pienākusi cilvēka kārta virtuālajā rindā.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Mana virtuālā rindā pienāca pēc teju 8 stundām, vakarā pēc 19iem, kad, protams, tur vairs nebija, ko pirkt.

 2. Nekādas 2 stundas, vairākums gaidīja visas 7. Būtu godīgi, ka atverot lapu parādītos paziņojums, ka sistēma interneta pircējiem atvērsies tad, kad biļetes izpārdotas, nevis, kad pienāks rinda

 3. Kaut tā “Biļešu elle” ātrāk nosprāgtu. Vajadzēja tirgot pa 1 biļetei katram,tad visiem būtu pieticis!

 4. Smiekli nāk,tā kā vecajos laikos pēc desām,tikai mūsdienās ir arī TV,kur var droši skatīties un nav jāpīkst par to,ka stāvējāt ntās stundas

 5. Es gaidīju rindā pie kases 4stundas,un nedabūju biļeti uz Noslēguma koncertu!Pat dārgākās bij izpirktas.Lai nomierinātu nervus,aizbraukšu atpusties uz Taizemi.

 6. jābūt galvā slimam, lai visu nakti stāvētu aukstumā rindā pēc kkadām biļetēm! Nav jau dienišķās maizes deva, ko izsniedz pēc kartiņām, kā Ļeņingradas blokādes laikā.

 7. nevis 2 stundas, bet N-tās stundas – gaidu rindā jau ilgāk par 4 stundām un vēl netieku pie pirkšanas, tā lūk!

 8. Kā pirmo dienu dzīvojat.
  Bardaks ir Latvijas neatņemama sastāvdaļa.
  Kur katrs savu roku pieliek, lai tam tā būt mūžīgi diet.
  Piemēram, žurnālists A raud, bet neapzinās, ka tā ir viņa algas diena.
  Nav ārējo vainīgo, esam tikai mēs paši. Un ikdienu mums ir jāvelta darbam, lai ik rīts labāks austu.
  Bet šķendēties Post factum ir Sūnu ciema un viņu iedzīvotāju līmenis. Tumsonības patiesā seja.

Draugiem Facebook Twitter Google+