Basketbola dāmas izskaņā zaudē ungārietēm 0

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība, gatavojoties šovasar gaidāmajam 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram, sestdien pārbaudes mačā atzina Ungārijas izlases pārākumu.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Spēlē, kas norisinājās Ungārijas pilsētā Šopronā, Latvijas komanda cieta neveiksmi pašās cīņas beigās ar rezultātu 56:59 (9:14, 14:19, 17:18, 16:8).

Mača pēdējā ceturtdaļā Latvijas vienība atspēlēja 11 punktu deficītu un pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu (56:56), tomēr ungārietes, pateicoties precīziem metieniem no soda metienu līnijas, uzvaru tomēr nosargāja.

Rezultatīvākā Latvijas vienībā ar 13 gūtajiem punktiem bija Ieva Krastiņa, Aija Putniņa tika pie 11 punktiem, bet desmit punktus iekrāja Kristīne Kārkliņa.

Šī Latvijas izlasei bija piektā pārbaudes spēle pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra.

Jau ziņots, ka ceturtdien turpat Šopronā Latvijas izlase ar 62:68 (20:19, 16:15, 17:23, 9:11) piekāpās Slovākijai.