Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. septembris, 2015
Drukāt

Basketbola fani Rīgā uzvedušies mierīgi un policijai lieku darbu nav sarūpējuši (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Basketbola fani Latvijas fanu zonā laukumā pie Brīvības piemineļa Eiropas čempionāta basketbolā laikā.

Rīgā pirmā nakts pēc Eiropas čempionāta basketbolā sākuma ir aizvadīta mierīgi un Valsts policija no basketbola fanu puses nav konstatējusi kādus ievērojamus pārkāpumus vai ievērojami vairāk izsaukumu kā ierasts, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Saistībā ar Eiropas čempionātu basketbolā Rīgā ieradās tūkstošiem basketbola līdzjutēju no Lietuvas un Igaunijas, tomēr galvaspilsētā aizvadītā diennakts aizvadīta mierīgi. Viss bija mierīgi gan spēļu laikā, gan pēc tām, stāstīja Rozīte, nekādi ievērojami pārkāpumi vai incidenti nav konstatēti.

Kā ziņots, šī gada Eiropas čempionāta D apakšgrupas spēles no 5. līdz 10.septembrim norisināsies Rīgā. Tajās Latvija sacentīsies ar Čehiju, Ukrainu, Beļģiju, Lietuvu un Igauniju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mēs , austrumeiropas tautas, esam kulturālas šā vārda īstaja izpratnē.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+