Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi vasaru, kamēr vēl var! Horoskops 23. augustam0

Dienas noskaņa

Planētu stāvoklis ir labvēlīgs ceļojumiem. Daudzus pārņems vēlme apskatīt pasauli. Nepalaid garām vislabāko laiku braucieniem, jo vasara jau pavisam drīz beigsies. Pret naudu izturies taupīgi, lai nenonāktu pie sasistas siles. Daudziem parādīsies iespēja pievērsties sev un parūpēties par savu ārieni.

Auns

Vairākumam šīs zodiaka zīmes pārstāvju finanšu stāvoklis ir visnotaļ stabils ar tendenci uzlaboties mēneša beigās. Vairāki Auni pat tiks pie solīdas naudas summas. Neatsakies no šodien plānotajiem komerciālajiem braucieniem – tie nešaubīgi nesīs ienākumus.

Vērsis

Dienai raksturīgi meli, krāpšana un “stūra sitieni”. Iespējamas nopietnas veselības problēmas. Sajūtot pirmās savārguma pazīmes, īsteno pretpasākumus.

Dvīņi

Zvaigznes brīdina, ka pārāk “jautrs” dzīvesveids var negatīvi ietekmēt tavu finanšu stāvokli un ģimenes labklājību. Ieteicama taupība. Diemžēl naudas šķērdēšana un nepieticība savās prasībās var laupīt tevis uzkrātos līdzekļus.

Vēzis

Šī diena ir labvēlīga mieram, vienatnei. Daudziem Vēžiem parādīsies iespēja pievērsties sev. Tev vajadzētu parūpēties par ārieni: veikt sejas tīrīšanu, palutināt to ar tonizējošām un barojošām maskām. Ievēro vieglu dārzeņu diētu un pacenties nenervozēt.

Lauva

Nav izslēgts, ka šodien tev palīdzību sniegs tuvinieki, tuvi paziņas vai kaimiņi. Iespējams, tieši viņi palīdzēs īstenot dzīvē vairākas tavas ieceres. Iegādājies sadzīves sīkumus un to, kas nepieciešams mājiniekiem un vecākiem. Tomēr neveic spontānus, nepārdomātus tēriņus, īpaši prāvus. Šodien mēģini nekomandēt savus draugus.

Jaunava

Lai gan iemīlējušies cilvēki ir tik dažādi, tev un tavam mīļotajam izveidosies stipra saikne. Tava atklātība un uzticība izraisīs partnera apbrīnu, tāpēc attiecības būs labas. Gudrie saka: “Domā ar sirdi” – tas ir vislabākais veids, kā noteikt parādību un notikumu būtību.

Svari

Nelabvēlīga diena lielajam biznesam, lai gan tas var atnest lielas cerības. Šodien tev vajag ierobežot lietišķo aktivitāti. Nedod nepārdomātus solījumus, krasi nepaud savu neapmierinātību un nešķiedies ar naudu.

Skorpions

Planētu stāvoklis ir labvēlīgs ceļojumiem. Daudzus Skorpionus pārņems vēlme mainīt vidi, gribēsies apskatīt pasauli. Nepalaid garām vislabāko laiku braucieniem, jo vasara jau pavisam drīz beigsies.

Strēlnieks

Tu, iespējams, esi pārņemts ar mīlestību, bet situācija prasīs reālu skatījumu uz lietām. Neliels strīds ar laulāto draugu var nedaudz satricināt jūsu mierīgo ģimenes dzīvi. Ja esi vientuļš, ieteicams meklēt partneri, kurš ļautu tev būt pašam sev, bet galvenais – uzskatītu laimīgu ģimenes dzīvi par vissvarīgāko lietu.

Mežāzis

Daudziem Mežāžiem šī diena būs nemierīga – te veiksmes, te sakāves. Tu pelni pietiekami daudz, bet pret naudu jāizturas taupīgi, lai nenonāktu pie sasistas siles.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tava mājokļa enerģētika sargā tevi no nelaimēm un stiprina gan fiziski, gan morāli. Tu ļoti mīli savus mājiniekus un viņi, protams, to jūt. Tavs karmiskais uzdevums ir mīlestībā atklāt savus talantus un enerģiju un dāvāt tos pašiem tuvākajiem cilvēkiem.

Zivis

Šo dienu Zivis, visticamāk, pavadīs kopā ar bērniem vai tuvu cilvēku. Nav izslēgts, ka daudzi nodosies savam hobijam vai veltīs šo dienu radošumam. Dvēseles smalkums un vērīgums palīdzēs tev panākt saprašanos ar citiem cilvēkiem. Ja esi radošas profesijas pārstāvis, tu neparasti izteiksmīgi sajūtas ieliksi savos darbos. Padalies ar tuviniekiem savā pasaules uztverē.

LA.lv