Mobilā versija
+1.8°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

“BBC World Service” paplašinās

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

""BBC World Service" ir dārgakmens BBC un Britānijas kronī," paziņojis BBC izpilddirektors Tonijs Hols.

Britānija. Raidsabiedrības BBC struktūrvienība “BBC World Service” sāks raidīt vēl 11 Āzijas un Āfrikas valodās un paplašinās krievu auditorijai paredzēto saturu.

Tā ir lielākā “BBC World Service” paplašināšanās kopš pagājušā gadsimta četrdesmitajiem gadiem un tiek veikta, pateicoties valsts finansējuma palielināšanai.

“World Service” sāka darbu 1932. gadā kā radiostacija angliski runājošajiem Britu impērijas iedzīvotājiem, bet turpmāko gadu desmitu laikā izauga par respektētu starptautisku raidorganizāciju, kas piedāvā ziņas un raidījumus angļu un daudzās citās valodās. Papildus jaunu valodu apgūšanai “BBC World Service” arī paplašinās saturu krievu valodā, pievienos jaunas programmas arābu valodā un izveidos jaunas radioprogrammas pārraidīšanai Korejas pussalā. Hols paziņoja, ka BBC līdz savai simtgadei 2022. gadā cer sasniegt 500 miljonu cilvēku auditoriju visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+