Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Bēgļiem apmaksās dzemdības un zobārstu (6)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Valdība vakar atbalstīja Veselības ministrijas (VM) sagatavotos grozījumus Veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtībā, kas paredz, ka no veselības aprūpes budžeta līdzekļiem patvēruma meklētājiem apmaksās vairākus veselības aprūpes pakalpojumus, tostarp dzemdību un zobārstniecības palīdzību akūtos gadījumos.

Turpmāk patvēruma meklētājiem valsts apmaksās neatliekamo medicīnisko palīdzību, dzemdību palīdzību, zobārstniecības palīdzību akūtos gadījumos, primāro veselības aprūpi, psihiatrisko palīdzību un medicīnisko palīdzību nepilngadīgām personām. Tāpat patvēruma meklētājiem tiks nodrošināta palīdzība Epidemioloģiskās drošības likumā noteiktajos gadījumos, kā arī tiks nodrošinātas tuberkulozes ārstēšanai vajadzīgās zāles.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vidzemē un droši vien arī citās vietās zobārsti atsakās ārstēt bērnus jo tas viņiem neesot izdevīgi,tāpēc ka valsts par maz maksājot un re tiem naudiņa atrodas

  2. Un vai sterilizāciju arī apmaksās???

  3. Nekauņas,ar kādām tiesībām?!

  4. Lai paši sevi ārstē un palīdz. Esot tak tie švaļi dikti augstas skolas beiguši un milzums zinību apguvuši!!!!!

  5. A kāpēc man par to visu ir jāmaksā???????

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+