Mobilā versija
+21.8°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Bēgļiem apmaksās dzemdības un zobārstu (6)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Valdība vakar atbalstīja Veselības ministrijas (VM) sagatavotos grozījumus Veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtībā, kas paredz, ka no veselības aprūpes budžeta līdzekļiem patvēruma meklētājiem apmaksās vairākus veselības aprūpes pakalpojumus, tostarp dzemdību un zobārstniecības palīdzību akūtos gadījumos.

Turpmāk patvēruma meklētājiem valsts apmaksās neatliekamo medicīnisko palīdzību, dzemdību palīdzību, zobārstniecības palīdzību akūtos gadījumos, primāro veselības aprūpi, psihiatrisko palīdzību un medicīnisko palīdzību nepilngadīgām personām. Tāpat patvēruma meklētājiem tiks nodrošināta palīdzība Epidemioloģiskās drošības likumā noteiktajos gadījumos, kā arī tiks nodrošinātas tuberkulozes ārstēšanai vajadzīgās zāles.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vidzemē un droši vien arī citās vietās zobārsti atsakās ārstēt bērnus jo tas viņiem neesot izdevīgi,tāpēc ka valsts par maz maksājot un re tiem naudiņa atrodas

  2. Un vai sterilizāciju arī apmaksās???

  3. Nekauņas,ar kādām tiesībām?!

  4. Lai paši sevi ārstē un palīdz. Esot tak tie švaļi dikti augstas skolas beiguši un milzums zinību apguvuši!!!!!

  5. A kāpēc man par to visu ir jāmaksā???????

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (12)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+