Uncategorized

Bens Afleks labdarības kampaņā apņēmies izdzīvot ar 1,5 dolāriem dienā 0

Foto – LETA/AFP

“Oskarotais” režisors Bens Afleks organizācijas “Global Poverty Project” kampaņā apņēmies izdzīvot vien ar 1,5 ASV dolāriem (80 santīmiem) dienā.

Afleks, kurš dibinājis labdarības organizāciju “Eastern Congo Initiative”, par to paziņoja tviterī. “1,4 miljardi cilvēku izdzīvo ar mazāk nekā 1,5 dolāriem dienā. Es pievienojos “Live Below The Line” kampaņai kā “Eastern Congo Initiative” pārstāvis. Vai tu arī?” viņš raksta.

Kampaņas mērķis ir “gūt ieskatu 1,4 miljardu cilvēku dzīvēs, kuriem neatliek nekas cits, kā vien katru dienu dzīvot zem iztikas minimuma, un kuriem ar 1,5 dolāriem jāapmaksā daudz vairāk nekā tikai ēdiens”, teikts rīkotāju mājaslapā.

Labdarības kampaņai atbalstu paudis aktieris Džona Hills, žurnāliste Keitija Kurika un tīņu elka Džastina Bībera menedžeris Skūters Brauns, savukārt dziedātājs Džošs Grobans, pārtikai tērējot ne vairāk kā 80 santīmus dienā, līdz šim sakrājis 4700 dolārus (2533 latus), ko ziedos labdarībai.

Tikmēr supervaroņu filmas “Thor” (“Tors”) aktieris Toms Hidlstons, kurš arī iesaistījies kampaņā, bieži publicē fotogrāfijas ar savām maltītēm – ceptiem kartupeļiem, vārītiem rīsiem ar dārzeņiem un omleti ar pupiņām. “Saprotu, ka, patiesi dzīvojot zem iztikas minimuma, man būtu jāatsakās no daudzām un dažādām privilēģijām,” viņš tvītoja. “Man būtu jāatsakās no jumta virs galvas, gāzes, elektrības un tīra ūdens.”

LA.lv