×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

Bērziņš: Ukrainas un Krievijas konflikts draud ar asins naidu uz paaudzēm (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Ukrainas krīzei risinājumu ir jācenšas atrast pēc iespējas īsākā laikā, jo, ieilgstot konfrontācijai starp Ukrainu un Krieviju, veidosies asins naids uz paaudzēm, šorīt LTV sacīja Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

Bērziņš pauda viedokli, ka Ukrainas prezidents Petro Porošenko, nepagarinot paša vienpusēji izsludināto pamieru, rīkojas atbilstoši Ukrainas valsts interesēm. Latvijas politiķis atzīmēja, ka kritizēt Porošenko par vardarbības atjaunošanu būtu nevietā, jo tieši Porošenko bija pamiera idejas iniciators un īstenotājs.

Bērziņš joprojām tic iespējām konfliktu noregulēt relatīvi mierīgi, pie kā tiek strādāts, piemēram, šodien notiek iesaistīto pušu ārlietu ministru sarunas.

Situācija Ukrainā un Latvijas reakcija uz to būs arī viens no jautājumiem, kuru šodien apspriedīs Nacionālajā drošības padomē. Bērziņa vērtējumā, Latvija uz drošības situācijas izmaiņām ir reaģējusi adekvāti. Viņaprāt, izmantojot visus pieejamos resursus un “zināmu ASV ekonomisko atbalstu”, valsts drošības jautājumi tiek sekmīgi risināti esošā trīs gadu budžeta ietvaros un sevišķi radikālas izmaiņas neesot nepieciešamas.

Kā ziņots, šodien Berlīnē notiks Ukrainas, Krievijas, Francijas un Vācijas ārlietu ministru tikšanās, kurās tiks apspriesti veidi izejai no krīzes Ukrainā, pavēstījis Francijas diplomāts.

Trešdienas pēcpusdienā Berlīnē tiksies Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins, Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, Francijas ārlietu ministrs Lorāns Fabiuss un Vācijas ārlietu ministrs Franks Valters Šteinmeiers, lai apspriestu izeju no krīzes Ukrainā, sacīja diplomāts.

Ukrainas valdības pretterorisma operācijas vienības otrdien Donbasā sākušas uzbrukumu kaujiniekiem, kurā iesaistīta artilērija, tanki un kara aviācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. “”Asins naids”” – un starp tuvām slāvu nācijām. Tas būtu tāpat kā mums ar lietuviešiem karot?!Kautkāds vājprāts – Puķis iet sviestā.

 2. Kad pēc gadiem krievi brīnīsies par kāpināto “rusofobiju” visā pasaulē, pieminiet Putleru !

 3. kāpēc mēs sevi tā sodam ar šādiem prezidentiem? Atbildēt

  prezidents mums ir homosovjeticus … ārprāts! žēl zemniekus ar kuru vārdu ir piesegusies proimpēriska partija Latvijā … tādas tās lietas, kamēr pie varas ir bezsejaini homosovjeticusi … kaut gan tomēr nē, sejas vietā visiem viņiem ir naudas zīmes, tādas pašas kā viņu dvīņubrāļiem rietumu puses impērijās …

 4. “…….eilgstot konfrontācijai starp Ukrainu un Krieviju, veidosies asins naids uz paaudzēm, šorīt LTV sacīja Latvijas prezidents Andris Bērziņš.”
  ——————
  Prezidenta kungs, ka ir ar latviešu tautu Latvijas zemē. Massu latviešu izsūtīja uz sibīriju apzinatai iznīcībai. Pēckara okupācijas gadus latviešu cilvēku smadzenes tika skalotas ar padomju ideologiju. Sākoties atmodai un atgūstot Latvijas neatkarību deviņdesmitajos gados, uz latviešu tautas apziņu tiek joprojām izdarīts spiediens, ka latvietis Latvijā saimnieks ir tikai uz papīra. Okupācijas nav bijis, jo par to politiskā līmenī baidās runāt,neesot korekti, jo tie kas iebrauca aiz tankiem nesapratīs un vainosies, par deokupāciju politikāņi pieļauj runāt tikai tualetē sēdot uz poda, un vēl vēršot skatienu, ko teiks Maskava un Maskavas draugi rietumos. Tas tīrais galerts bez saistvielas. Visam kronis pēc preambulas pieņemšanas Saeimā, LTV1 panorāma tūlīt skrēja pie Krievijas vēstnieka, kā pie drauga – ko tas teiks par pieņemto preambulu. Kāda tumsonība un politiskais prastums no panorāmas puses.

 5. Ko plāties svolač Parūpējies lai visiem ir tādas pensijas kā tev, tad tevi cienīs.

Draugiem Facebook Twitter Google+