Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. oktobris, 2016
Drukāt

Bezvēsts pazudušais Ainārs Jēgers atrasts miris Priedaines apkārtnē (1)

31 gadu vecais Ainārs Jēgers31 gadu vecais Ainārs Jēgers

Foto no "skaties.lv"

Pēc vairāku stundu meklēšanas brīvprātīgie šodien Jūrmalā, mežā Priedaines apkārtnē, atraduši mirušu Aināru Jēgeru, kurš jau no oktobra sākuma bija bezvēsts pazudis.

Kā liecina biedrības “Bezvests.lv” paziņojums sociālajā vietnē “Facebook”, Jēgera meklēšanā šodien bija iesaistījušies aptuveni 40 cilvēki.

“Šoreiz bija rezultāts. Diemžēl 31 gadu vecais Jēgers atrasts miris Priedaines meža apkārtnē, par ko uzreiz tika paziņots Jūrmalas policijai, kurā bija lietas kursā un konsultēja dalībniekus,” vēsta domu biedru grupas paziņojums.

Jau vēstīts, ka 31 gadu vecais rīdzinieks Ainārs Jēgers bija izgājis no mājas nezināmā virzienā 4.oktobrī ap plkst.20. Tajā pašā dienā Jēgers sazvanījās ar draugu un tobrīd bija sliktā garastāvoklī, bet par viņa tālākajām gaitām ziņu nebija.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Priedaines meža apkārtnē,
    ————–
    LA skribent, varbūt tomēr ”Priedaines apkārtnes mežā”, ko???!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+