Biedriņš atkal bez punktiem “Warriors” zaudējumā 0

NBA čempionāta pirmajā spēlē pēc zvaigžņu spēles pārtraukuma Goldensteitas “Warriors” ar Andri Biedriņu sastāvā izbraukumā ar 78:102 zaudēja Indianas “Pacers”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Latviešu centra spēlētājam statistikas ziņā kārtējā pieticīgā spēle. Lai gan Biedriņš maču atkal sāka “Warriors” sākuma sastāvā, laukumā viņam bija atvēlētas tikai 12 minūtes, kurās tika izpildīti divi neprecīzi metieni no spēles un izcīnītas četras atlēkušās bumbas.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā “Warriors” ar 13 uzvarām 31 spēlē saglabāja 12.vietu, no astotnieka atpaliekot par piecu uzvaru tiesu. Nākamo spēli “Warriors” aizvadīs nākamajā naktī pēc Latvija laika izbraukumā Atlantā.