×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Bīskaps Bulis Aglonā: Krievija Ukrainā sākusi slēpto hibrīdkaru (9)

bulis_2

Krievija Ukrainā sākusi tā saukto slēpto hibrīdkaru, vakar Aglonā Krusta ceļa dalībniekiem sacīja Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis.

“Meli valsts augstākajā līmenī un plašsaziņas līdzekļos, impēriskas tieksmes, nacisms, terorisms, cilvēku nolaupīšana, drausmīgas spīdzināšanas, nogalināšana, diversijas, melu propagandas apmāti cilvēki – tās ir tikai nedaudzas šī Krievijas iniciētā, inspirētā, gadiem gatavotā, sponsorētā un realizētā kara iezīmes,” teica Bulis, raksturojot mūslaiku Krieviju.

Savā sprediķī viņš uzsvēra, ka pasaule nav mācījusies no kļūdām, kas pieļautas gan Pirmajā, gan Otrajā pasaules karā, kad dzīvību zaudēja miljoniem cilvēku. Bulis pauda neizpratni par to, ka nacisma, fašisma, komunisma, staļinisma sērga nav palikusi pagātnē.

Bulis visiem klātesošajiem atgādināja par dzīvi Padomju Savienībā, sakot, ka galvenie PSRS lozungi bija visu nojaukt, degradēt, sanaidot cilvēkus, vairojot vardarbību, bezdievīgu ideoloģiju, šovinismu un demagoģiju. Turklāt viņš skaidri norādīja, ka “ļaunais darbojas, jo tie augļi, ko šodien vērojam, par to liecina”.

Ejot Krusta ceļā, bīskaps aicināja tā dalībniekus aizlūgt par mieru pasaulē, īpaši Ukrainā, par Irāku, kur notiekot kristiešu vajāšanas un slepkavības.

Krusta ceļa laikā Bulis tā dalībniekiem detalizēti stāstīja par Ukrainā notiekošajiem nemieriem, separātistu, teroristu nodarīto ļaunumu un Krievijas līdzdalību.

Vienā no pēdējām Krusta ceļa pieturām Bulis sacīja: “Ir briesmīgi, ka teroristu notriektajā Malaizijas lidmašīnā ne visu bojā gājušo mirstīgās atliekas teroristu vainas dēļ var atrast un apbedīt.” Tāpat viņš asi nosodīja bojā gājušo cilvēku mantu izlaupīšanu, ko veikuši teroristi.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kur varētu paskatīties runas ierakstu?

 2. Verotajam: no ka izcelas bolseviki, Verotaj !

  … Bet no sakuma … kad, no ka un no kurienes celusies pirma Roma, pec Etrusku keninvalsts likvidacijas, un pec tas Kristietiba?! Kas bija Inkvizicijas galvenais inkvizitors ?! Kada ir pedeja so ‘ISMU’ lauzu transformacija PEC komunisma, stalinisma, fasisma u nacisma, un kadam vel jo atkartotam merkim … ?!

 3. Alaktīgie, izvirtušie katoļu priesteri ir pārdevušies, tas skaidrs. Interesanti – cik šogad Aglona prasīja no valsts savam gadatirgum? Ar katru gadu viņu alkatība pieaug.

 4. Visu nojauca ,degradēja ,sanaidoja boļševiki kādu laiku pēc revolūcijas 1917.g.līdzīgi kā rīkojās katoļu svētā inkvizīcija viduslaikos,kad uz sārta dedzināja dzīvus cilvēkus.Vēlāk boļševiki pamazām mainījās ,sludinot ka sociālisma valstīs cilvēks cilvēkam draugs, biedrs un brālis.To ka tagad cilvēks cilvēkam vilks nevienam nav jāpierāda.

 5. Jākaro ne ar krieviju bet ar sātanu!

 6. … Un dargai, Livinai: paskaidro ludzu, visiem kas cinas PRET pedofiliju, praidiem, un nenormalibam sabiedriba , kas PAR materialistisko liberalismu un sponsore to, kam pieder un kas aizsarga so gandriz pustriljona industriju ar viltigu cilvektiesibu likumu pienemsanu un izlietosanu … ?!

 7. … Biskapam Bulim nepasakot patiesibu un nepaskaidrojot kamdel cilvece nav macijusies no diviem Pasaules kariem un CCCP imperijas sabrukuma … velreiz atgadina mums visiem, ka tikai nosaucot kadas indes iedarbibu un tas gala efektu neatlauj tas upuriem ne izvairities no atkartotas saindesanas, ne to iznicinat uz visiem laikiem …

  … Domu virziens Biskapa talakai polemikai: Diezin, kamdel nav vel panakta ne noteikta otra Nirnberga, un kas spardas pretim sadai likumsakarigai tiesai, eh ?!

 8. Krievija vismaz ir pret pedofiliem, praidiem un citam nenormalibam.

Draugiem Facebook Twitter Google+