Tehnika
Tehnoloģijas

“Bite” kārdina ar jauniem tarifiem: internets Eiropā bez papildu maksas 16

Foto – “Shutterstock”

Mobilais operators “Bite”, naski strādājot kopš februāra, no šodienas sāk piedāvāt pavisam jaunu pakalpojumu klāstu. Galvenais jaunums – ar mērķi turpināt lauzt barjeras mobilo sakaru lietotāju ikdienā, “Bite” pirmo reizi Latvijā piedāvās mobilo internetu Eiropā lietot tāpat kā mājās. Tas nozīmē, ka jaunajiem “Bites” klientiem būs iespēja izvēlēties vienu no četriem jaunizveidotajiem tarifu plāniem – “Bite 2Gb”, “Bite 5Gb”, “Bite 10Gb” un “Bite Neierobežots”, kuros būs iekļauta iespēja, ceļojot Eiropas Savienības (arī Norvēģijas, Lihtenšteinas un Islandes) robežās, lietot internetu bez papildu maksas – varēsiet “sērfot” internetā tik, cik ļaus jūsu tarifu plānā paredzētais interneta apjoms. Vien lētākajam “Bite 500 Mb” tarifam šādas iespējas nebūs. “Bite” savu lēmumu skaidro ar to, ka līdz šim cilvēki ceļojumos baidījās ieslēgt mobilos datus, jo tas gandrīz vienmēr beidzās ar gigantiska rēķina saņemšanu, tāpēc bija jāsper attiecīgi soļi, lai šo problēmu novērstu.

Kopumā “Bite” spērusi ļoti apsveicamu soli, mēģinot samazināt lietotāju paradumus Eiropas savienības valstīs, meklēt katru iespējamo bezmaksas “WiFi” punktu, pie kā pieslēgties, lai varētu izlasīt jaunumus vai tērzēt ar draugiem. Turklāt jaunie tarifu plāni maksās faktiski tikpat, cik esošie – “Mazais mākonis”, “Mākonis”, “Pērkons” un “Kosmoss”. Turklāt nāk klāt vēl vairāki labumi! Savukārt esošajiem klientiem nav jāraizējas – paliek spēkā vecais tarifu plāns, kas dārgāks nepaliks. Kā norāda “Bite” – dati rādot, ka puse “Bites” klientu lieto mobilo internetu. Turklāt uz cilvēku sanāk patērēt 1,9 gigabaitus mēnesī, kas ir krietns apjoms.

Turpmāk “Bites” klientiem nebūs jāsatraucas arī par tā saucamo “zirnekli” telefona ekrānā, jo par to parūpēsies apdrošināšanas serviss (bez pašriska). Kamēr lētākajam “Bite 500 Mb” tarifam būs vien 1 mēneša apdrošināšana, “Bite 2 Gb” – 6 mēnešu, visiem pārējiem tarifiem būs 12 mēnešu apdrošināšana, ko varēs pagarināt par 2 eiro mēnesī. Izdevīgi, zinot, ka ekrāna remonts izmaksās krietni vairāk nekā 100 eiro. Svarīgi, ka “Bite” nodrošinās kurjera pakalpojumus, kas dosies pakaļ nelaimē nokļuvušajam tālrunim – pašam nebūs jāatlicina laiks, lai dotos uz tuvāko operatora salonu.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Visiem pieciem tarifiem uz gadu būs iespēja lietot arī “WhatsApp”, “Twitter”, “Facebook”, “Draugiem.lv”, “Waze” un “Delfi.lv” lietotnes bez maksas. Līdzīgi kā ar apdrošināšanu – pēc termiņa beigām jāsamaksā 2 eiro ik mēnesi, lai minētās lietotesvarētu turpināt lietot par velti. Līdz šim gan klientiem bija beztermiņa iespēja lietot visas sešas lietotnes bez maksas, tomēr šī iemesla dēļ nevajadzētu liet asaras.

Visbeidzot no šodienas varam skatīt arī “Bites” jauno vizuālo tēlu, tostarp atjaunoto uzņēmuma logotipu. “Bite iet līdzi laikam un nekad nav baidījusies mainīt komunikācijas stilu, sekojot pasaules tendencēm. Mūsu klienti runā interneta valodā, un arī mūsu pakalpojumi piedāvā tendencēm atbilstošus piedāvājumus – aplikācijas, apdrošināšanu, internetu gan Latvijā, gan ceļojumā. Tādēļ esam izveidojuši jaunu vizuālu platformu, kas turpmāk stāstīs Bites stāstu jaunā līmenī, aizvien saglabājot mūsu vērtības, esot vienkāršiem, cilvēcīgiem un patiesiem,” norāda “Bite Latvija” vadītājs Kaspars Buls. Par to, cik veiksmīgi jaunais logotips iekļausies ikdienā, un cik veiksmīgs būs jaunais uzņēmuma komunikācijas stils vērtēsim gan nedaudz vēlāk, bet šobrīd jaunumi ir gana interesanti. Skatīsim, kāda būs “LMT” un “Tele2” reakcija. Īpaši, skatoties uz interneta lietošanu Eiropā.

Fakti

Saistītie raksti

· Vidēji Bites klients lieto 1,9GB mēnesī (2016.gada maijs)
· 79% Bites klientu ir smartphone (lielākais % starp operatoriem) (Civitta Latvian Phone Market Analysis, 2016.gada jūlijs)
· Vairāk nekā puse 15 -34 gadus veco Latvijas iedzīvotāju lieto WhatsApp un Facebook (SolidData, 2016.gada jūlijs)
· Pat 26% to, kam ir 64-74 lieto WhatsApp (SolidData, 2016.gada jūlijs)
· Waze populārākais ir to vidū, kam ir 25 – 34 (SolidData, 2016.gada jūlijs)

Par ekrāna apdrošināšanu
· Bite piedāvātā apdrošināšana jau nākamajā dienā atbrauks pakaļ telefonam un nogādās to remontā
· Apdrošināšana neiekļauj nekādu pašrisku
· Vidēji ekrāna nomaiņa telefonam izmaksā ap 200 EUR
· 90% aptaujāto, iegādājoties jaunu telefonu, sākumā pret to izturas īpaši uzmanīgi, lai to nesabojātu/nesaskrāpētu
· 34% ir kādreiz gadījies saplēst telefona ekrānu
· 48% gribētu, lai telefons būtu bijis apdrošināts
· 56% saplēsto ekrānu tā arī nenomainīja (Kādēļ? Biežākās atbildes “pārāk dārgi”, “labāk nopirku jaunu”, “tāpat jau strādā”, “nav laika”)
· 59% izmanto kādu no aksesuāru telefona aizsardzībai – maciņu vai aizsargvāciņu

LA.lv