×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

“Bite” palielina tarifu plānu cenas un sakaru iespējas Eiropā (7)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Mobilo sakaru operators “Bite Latvija” (“Bite”) no šodienas sāk piedāvāt uzlabotus tarifu plānus, kas līdz ar cenas pieaugumu par diviem vai trīs eiro piedāvā arī plašākas sakaru iespējas Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīs, liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija.

“Klientu prasības pēc kvalitātes, interneta lietošanas apjomi un vēlme pēc ērtāka servisa arvien pieaug, un mums ir jābūt tam gataviem. Mēs attīstāmies, lai mūsu klienti pilnībā var izbaudīt iespējas, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas. Tā ir mūsu atbildība – būvēt, plānot, investēt un izstrādāt tādus piedāvājumus, lai klienti turpmāk varētu vairāk,” uzsver Bite vadītājs Kaspars Buls.

“Eiropas valstīs piemaksu par mobilo sakaru pakalpojumiem viesabonēšanā atcels vien šā gada 15.jūnijā, taču Bites klienti internetu Eiropā bez papildu maksas var baudīt jau kopš pērnā septembra. Mēs bijām pirmais operators Latvijā, kas sāka nodrošināt šo pakalpojumu saviem klientiem. Tas tika novērtēts, tāpēc tagad tam pievienojam neierobežotus zvanus un SMS, atrodoties viesabonēšanā Eiropā,” sacīja Bite mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

Tagad tarifu plāns “Bite 500 MB” maksās 8,50 eiro mēnesī, un piedāvās neierobežotus zvanus un SMS uz lielākajiem tīkliem Latvijā un Eiropā, kā arī 500 megabaitus (MB) interneta, ko varēs tērēt gan Latvijā, gan Eiropā. Tāpat klientiem būs pieejamas 50 minūtes zvaniem no Latvijas uz Eiropu. Papildus tam klients saņems sava mobilā telefona ekrāna bezmaksas apdrošināšanu uz vienu mēnesi un iespēju sešus mēnešus bez maksas lietot vairākas populārākās lietotnes bez datu uzskaites, ka arī bezmaksas antivīrusa pakalpojumu uz sešiem mēnešiem.

Tarifu plāns “Bite 2 GB” par 11,50 eiro mēnesī piedāvās neierobežotus zvanus un SMS uz lielākajiem tīkliem Latvijā un Eiropā, kā arī divus gigabaitus (GB) interneta, ko varēs tērēt gan Latvijā, gan Eiropā. Tāpat klientiem būs pieejamas 100 minūtes zvaniem no Latvijas uz Eiropu. Papildus tam klients saņems sava mobilā telefona ekrāna bezmaksas apdrošināšanu uz trīs mēnešiem un iespēju sešus mēnešus bez maksas lietot vairākas populārākās lietotnes bez datu uzskaites, ka arī bezmaksas antivīrusa pakalpojumu uz sešiem mēnešiem.

Tarifu plāns “Bite 5 GB” par 14,50 eiro mēnesī piedāvās neierobežotus zvanus un SMS uz lielākajiem tīkliem Latvijā un Eiropā, kā arī piecus gigabaitus (GB) interneta, ko varēs tērēt gan Latvijā, gan Eiropā. Tāpat klientiem būs pieejamas 100 minūtes zvaniem no Latvijas uz Eiropu. Papildus tam klients saņems sava mobilā telefona ekrāna bezmaksas apdrošināšanu uz sešiem mēnešiem un iespēju gadu bez maksas lietot vairākas populārākās lietotnes bez datu uzskaites, ka arī bezmaksas antivīrusa pakalpojumu uz gadu.

Tarifu plāns “Bite 10 GB” par 18,50 eiro mēnesī piedāvās neierobežotus zvanus un SMS uz lielākajiem tīkliem Latvijā un Eiropā, kā arī desmit gigabaitus (GB) interneta, no kuriem piecus bez papildus maksas varēs tērēt arī Eiropā. Tāpat klientiem būs pieejamas 200 minūtes zvaniem no Latvijas uz Eiropu. Papildus tam klients saņems sava mobilā telefona ekrāna bezmaksas apdrošināšanu uz sešiem mēnešiem un iespēju gadu bez maksas lietot vairākas populārākās lietotnes bez datu uzskaites, ka arī bezmaksas antivīrusa pakalpojumu uz gadu.

Tarifu plāns “Bite Neierobežots” par 22,50 eiro mēnesī piedāvās neierobežotus zvanus un SMS uz lielākajiem tīkliem Latvijā un Eiropā, kā arī neierobežotu daudzumu mobilā interneta interneta, no kuriem piecus GB bez papildus maksas varēs tērēt arī Eiropā. Tāpat klientiem būs pieejamas 500 minūtes zvaniem no Latvijas uz Eiropu. Papildus tam klients saņems sava mobilā telefona ekrāna bezmaksas apdrošināšanu uz gadu un iespēju bez maksas lietot vairākas populārākās lietotnes bez datu uzskaites, ka arī bezmaksas antivīrusa pakalpojumu uz gadu.

“Bite” pārstāve Anete Lukstiņa aģentūrai LETA skaidroja, ka jaunajiem klientiem tarifi pieejami no šodienas, bet esošajiem klientiem – no 1.maija, jo tarifu plānu maiņa notiek ar nākamā mēneša pirmo datumu. “Tie klienti, kuri paši nepieteiksies kādam citam tarifu plānam, no 1.jūnija tiks pārcelti uz kādu no jaunajiem tarifu plāniem, kas ir pēc iespējas tuvāks šī brīža lietotājam. Katram klientam ir izsūtīta vēstule ar informāciju un piedāvājumu, kurā arī aprakstītas visas izmaiņas,” sacīja “Bite” pārstāve.

“Bite Latvija” pērn strādāja ar 79,668 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 30,6% un bija 8,645 miljoni eiro. Šie ir konsolidētie “Bite Latvija” un meitasuzņēmuma “TeleTower” finanšu dati.

LETA jau vēstīja, ka Eiropas Parlamenta (EP) deputāti 6.aprīlī nobalsoja par viesabonēšanas piemaksu atcelšanu, kas ļaus patērētājiem esot ārzemēs lietot mobilo tālruni par tādu pašu cenu, kā mājās. Viesabonēšanas piemaksu atcelšana gaidāma šī gada 15.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Bites izpratne neierobezoti zvani Eiropas Savieniba izpauzas ar 50,100 un 200 minutem :DDD

 2. Bites bijušais klients Atbildēt

  Pēc Bites raksta secinu, ka Bite nezin, ka Latvija atrodas un ir Eiropā, skumji.

 3. manai gimenei visiem bija bite nu pariesim pie cita pieslaguma

 4. Eiropa pateica, ka nedrīkst vairs ņemt papildus maksu par atrašanos citā valstī, tāpēc latvieši mudīgi paaugstināja tarifus. Paldies Eiropai, es varēšu vispār likvidēt Latvijas telefonu. 😀 Visi , kas pārvākušies uz ārzemēm, bet vēl pieturēja tos latviešu telefonus, lai radi varētu vieglāk piezvanīt, tagad likvidēs viņus pavisam. 😀

 5. Bite arī nejautājot klientam, vai viņam šis pakalpojums vajadzīgs( zvani uz ārzemēm) paaugstina neadekvāti cenas pēc pašu patikas.
  Kad beigsies šī pašdarbība? Kas to uzrauga?! Kur šeit ir klienta TIESĪBAS IZVĒLĒTIES LĒTĀKO??! Kur??!
  Tādu vispār NAV!

  • Kad vajadzēja klientus ,tad piedāvāja BiFri,kur līdzi iedeva taloniņu,ka garantē bezmaksas sarunas Bites tīklā vienmēr,tagad tas aizmirsts! Kā lai tic tādai kompānijai,kura garantē,bet solījumu nepilda?!!

 6. dubulto esošās cenas !

Draugiem Facebook Twitter Google+