×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. septembris, 2014
Drukāt

Bitenieki aicina apmeklēt savas dravas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijas Biškopības biedrība nu jau trešo gadu turpina tradīciju – Medus dienu dravā, kad bitenieki no dažādiem Latvijas novadiem ver savas dravas ikvienam apmeklētājam. Šogad tas būs 13. septembris. Dravā būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to, informē biedrībā.

Savas dravas vērs biškopji no dažādiem Latvijas novadiem: biškopis Sandris Akmans no Lubejas, Liezēres pagastā, Madonas novadā; Jānis Vainovskis no Blīdenes pagasta, Saldus novada; Andris Dzērve no Liepājas; Jānis Šnikvalds no Salaspils botāniskā dārza; Egons Upītis no Talsu novada, Balgales pagasta; biškopes Baiba Tikuma no Cīravas pagasta, Aizputes novada; Gita Lavrinoviča no Ābeļu pagasta, Jēkabpils novada un biškopji Inese un Aivars Zaikovski no Balvu novada, Kubulu pagasta.

Ikviens interesents var apmeklēt dravu bez maksas. Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas: ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus, draugu kompānijas.

Līdz 13. septembrim apmeklējamo dravu skaits tiks papildināts, biškopju kontakti un dravu adreses atrodamas LBB interneta mājas lapā www.strops.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+