BK “Ventspils” no Viļņas pārved zaudējumu 0

Latvijas komanda “Ventspils” Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piektdien ar rezultātu 79:99 (18:20, 17:28, 25:33, 19:18) izbraukumā samērā pārliecinoši zaudēja Lietuvas klubam Viļņas “Lietuvos rytas”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Vēl trīs minūtes pirms otrās ceturtdaļas beigām “Ventspils” zaudēja tikai ar 33:36, taču turpinājumā “Lietuvos rytas” veica izrāvienu un panāca izšķirošo pārsvaru 50:35, ko Latvijas klubam vairs nebija pa spēkam atspēlēt.

Rezultatīvākais “Ventspils” komandā ar 16 gūtajiem punktiem bija Mārtiņš Meiers, 13 punktus iekrāja Tods Ebernetijs, bet Sems Vilards guva 12 punktus.

Savukārt “Lietuvos rytas” rindās ar 19 punktiem izcēlās Renalds Seibutis, bet pa 16 punktiem pretinieku grozā sameta Mindaugs Katelīns un Jons Valančūns, kurš izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas.

Sērija ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām. Otrais mačs notiks 2.aprīlī Ventspilī, bet trešo reizi komandas nepieciešamības gadījumā spēkosies divas dienas vēlāk Viļņā.

“Lietuvos rytas” komanda šosezon BBL regulārajā čempionātā nepiedalījās, bet “Ventspils” tajā ieņēma trešo vietu.