Sports
Basketbols

BK “Ventspils” sāk cīņu par FIBA Eiropas kausu1

bkventspils.lv

FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfinālu šovakar ar spēli pret Orhūsas “Bakken Bears” sāks un pēc nedēļas Dānijā turpinās Latvijas vicečempioni BK “Ventspils”.

Lai gan dāņu basketbolam nav lieli panākumi, klubu kontekstā svarīgāk par valstisko pierakstu ir komplektācijas iespējas. 14-kārtējo Dānijas čempionu sastāvā ir seši leģionāri, kuri veido pietiekami augstu spēles kvalitāti.
Turnīra pirmajās fāzēs “Bakken Bears” apspēlēja gan mūsu kaimiņus Kedaiņu “Nevežis” ar tobrīd tur spēlējošo Rihardu Kuksiku, gan VTB līgas klubu Saratovas “Avtodor”.

Ventspilnieki FIBA Eiropas kausa izcīņā nokļuvuši no FIBA Čempionu līgas, kur neizdevās iekļūt izslēgšanas spēlēs. Pirms spēlēm ar Orhūsas klubu ventspilnieku rindas papildinājis ukrainis Deniss Jakovļevs, bet savainojumu dēļ nevar palīdzēt divi citi leģionāri Maiks Brušveics un Bleiks Hamiltons.

Saistītie raksti

FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfinālā spēlē desmit komandas, kas sezonu sāka tieši šajā turnīrā, un sešas vienības no FIBA Čempionu līgas. No iespējas turpināt starptautisko sezonu atteicās “Elan Chalon” no Francijas un Spānijas “Estudiantes”.

Spēles sākums Ventspils olimpiskajā centrā plkst.19. Maču varēs vērot oficiālajā turnīra “YouTube” kanālā un “Sportacentrs.com TV”.

LA.lv