×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Bondars: viens no riskiem bēgļu jautājumā ir infekcijas slimības (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Viens no riskiem, Latvijai uzņemot bēgļus, ir infekcijas slimības, kuras bēgļi varētu pārnēsāt, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” pauda Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāts Mārtiņš Bondars.

Viņs skaidroja, ka pēdējo divu mēnešu laikā valdības darbība bēgļu jautājumā esot bijusi pretrunīga – ir bijuši paziņojumi, ka bēgļi netiks uzņemti, līdz paziņojumiem, ka Latvija uzņems ap 250 bēgļiem. “Latvijas sabiedrībai ir tiesības zināt par riskiem, plāniem saistībā ar bēgļu jautājuma risināšanu,” pauda Bondars.

Kā vienu no riskiem Bondars minēja to, ka bēgļi varētu būt saistīti ar dažādām teroristiskām organizācijām, piemēram, Islāma valsti. Tāpat bēgļi, kuri nākot, piemēram, no Ziemeļāfrikas varot būt dažādu slimību, piemēram, Ebolas vīrusa pārnēsātāji.

Jau ziņots, ka Saeimas prezidijs sasaucis ārkārtas sēdi, kurā valdībai tiks uzdots sniegt skaidrojumu saistībā ar lēmumu Latvijā uzņemt 250 bēgļus.

Saeimas lēmumprojekts paredz uzdot Ministru kabinetam līdz šā gada 13. jūlijam sagatavot un iesniegt Saeimai detalizētu ziņojumu par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem, rīcības plānu bēgļu izmitināšanai un integrācijai Latvijas sabiedrībā, kā arī pamatot finansiālās izmaksas un sniegt skaidrojumu, no kādiem valsts budžeta līdzekļiem tiks segtas bēgļu izmitināšanas un integrācijas izmaksas 3 gadu periodā.

Tāpat lēmumprojekts paredz līdz 2015.gada 14.jūlijam sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, kuras ietvaros Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai būtu jāsniedz ziņojums par bēgļu uzņemšanu Latvijā no Āfrikas un citiem bēgļu izcelsmes reģioniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Ja paskatās bildēs, visi viņi ir džeki no 15 līdz 30. Musulmaņi, kam ir iespēja doties pie savējiem uz bagātām musulmaņu zemēm, kur pumpē naftu. Bet nē – viņi dodas uz Eiropu, kur viņiem apsolīti bagāto valstu labumi, baltās meitenes, un galvenais – nebūs jāstrādā. Gan jau ka Eiropas politikāņiem no viņiem ir kāds labums, ja jau viņi veicina cilvēku kontrabandu, plānojot un nosaucot skaitļus, cik āfrikāņu uzņems. Ko musulmaņu puiši atvedīs sev līdzi – ar laiku visus iespējamos radus, bet meitenēm uzreiz – dāvanas, no kurām triperis un sifiliss būs pašas vienkāršākās dāvanas.

 2. Latvijas valdība ar Straujumu priekšgalā mūs sava zemē VISPĀR neņem “pierē” NEVIENĀ JAUTĀJUMĀ!?? NAV PIRMĀ REIZE!!! Viņas padomnieks saskarsmē ar sabiedrību laikam nelasa ļaužu komentārus un tādā veidā UZSPĻAUJ TAUTAS VIEDOKĻIEM!!! Ievērojiet Straujumas taktiku: ko viņa teica pašā sākumā par bēgļu jautājumu? PRASMĪGI NOMIERINĀJA SATRAUKTOS PRĀTUS!? Tad parādījās jau divdomības frāzes, līdz palēnām AIZVILKĀS LĪDZ FAKTAM, ka Brisele pie visa vainīga un NU MUMS OBLIGĀTI JĀUZŅEM BĒGĻI, NESKATOTIES UZ MŪSU PAŠU GRŪTĪBĀM UN NABADZĪBU un TO, KA MUMS NEVIENAM NEKAS ŠIŅĪ VALSTĪ NESPĪD ARĪ NĀKOTNĒ!?? ŠIE 250 ir tikai it kā NEVAINĪGS SĀKUMS tai VARZAI, KAS TE VĒL IENĀKS, jo viņu ģimenes šitie kucēni drīz pieprasīs uzņemt jau BEZ iebildumiem un viņus uzturēs mūsu nodokļu maksātāju valsts budžets!??? Tagad ie r arī atbilde uz jautājumu, kur aizies nauda no budžeta, kura tik ļoti vajag skolotāju un mediķu algām, mūsu veselības apdrošināšanai un pensiju indeksācijai… LŪK TĀ MĪĻIE IR ĪSTENĪBĀ UZ MUMS AR JUMS!!! Ne tikai slimības, bet arī noziedzību vairos šie Āfrikas “kadri”, kurus slinkā Brisele velk iekšā ar varu un uzkrauj pilnīgi nevainīgām tautām un valstīm KĀ PIENĀKUMU!!??????????? ES ROBEŽĀS TAČU IR PILNĪGI VAĻĀ??! NEKUR TAČU NEVAR IEKĻŪT, JA TIEK SARGĀTA VALSTS UN TĀS SUVERENITĀTE???

 3. tev nav smadzenju,ko tu leeka lielkungu prieksaa? Ja tu esi latgaliete,kapeec tik cuuciski rikojies ar jauniem cilveekiem.Tev saacies vecuma planprats?

 4. Milie cilv;eki ko Jus uztraucaties BEGLUS centisies glabt bez maksas,bet Latviesi vares apspragt ka musas,jo nebus pa ko arsteties.

 5. Protams, slimību risks ir nopietns! Eiropas standarti paredz cilvēkiem, kuri dodas uz Āfriku un citām eksotiskām zemēm, veikt potes pret tur sastopamām infekcijas slimībām, arī tad, ja viņi plāno apmesties pieczvaigžņu hoteļos! Šeit, turpretī, ir runa par cilvēkiem, kuri nākuši no antisanitāriem apstākļiem un ieceļojuši pārpildītās laivās – tātad, ja laivā viens būs bijis inficēts, infekcija, visdrīzāk, būs visiem!

 6. (Tad nu Latvijas iedzīvotāji uz citām valstīm nekādā ziņā nedodaties minētā riska dēļ! Arī jūs atvedīsiet visādas slimības!)pēc slima cilvēka murga komentāra var spriest ,ka vēlaties ,lai ieved bēgļus.Aizbraukt uz citām valstīm”jocīgais” ir viena lieta,bet ,kad bēgļi šeit ieradīsies un dzīvos pie mums ir pavisam kas cits!!! Un atved arī slimības no citām valstīm, un ,kad brauc uz āfriku ,tad kāpēc ,drošības labad,iesaka potēties?

 7. Tad nu Latvijas iedzīvotāji uz citām valstīm nekādā ziņā nedodaties minētā riska dēļ! Arī jūs atvedīsiet visādas slimības!

 8. Viņiem pat ādā iekšā dzīvo citādāki mikroorganismi nekā mums.
  Mums iespējas saslimt ar slimībām, pret kurām mūsu organisms nespēj cīnīties.
  ——————————-
  Straujuma tikai nok****nās Briseles kungu izlemto.
  Kam Latvijai tāda dekorācija ?

 9. Noteikti visiem beegliem jaaiziet karantina.

 10. Šo risku nabadzīgajai Latvijai,kurā nav pat obligātās veselības apdrošināšanas un samazinātas PVN likmes pārtikas pamatproduktiem kā citās Eiropas valstīs,ir pārāk daudz!

Draugiem Facebook Twitter Google+