×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
12. aprīlis, 2018
Drukāt

Brauciens uz mājām jauniešiem pārvērties par murgu (6)

Foto - LETA. Ilustratīvs fotoFoto - LETA. Ilustratīvs foto

Brauciens uz mājām pārvērtās par murgu, tā TV3 raidījumam “Bez Tabu” stāsta kādas jaunietes māte. Jaunietes māte rāda arī fogrāfijas, kurās meita redzama ar zilu aci. Viņa arī atstāsta, ka viss esot risinājies.

Savukārt taksometra vadītājs uzsver, ka tiek apmelots, un viņam tam esot pierādījumi. Uzņēmumā “Taxify” sacīja, ka nekad iepriekš par konkrēto vadītāju nekādas sūdzības nav bijušas. Tomēr pagaidām viņš darba pienākumus nepilda.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Īstenībā no sižetā parādītā neko nevar saprast. Rodas daudz jautājumu. Kaut kas nav pateikts līdz galam.
    Jo: parasti, ja atpūšās kopā, tad visi kopā arī dodās uz mājām un neviens nevienu nekur nepamet. Bet no stāstītā: puīši aiziet pirmie un pazūd, nepagaida. Tad meitene pēkšņi ienāk prātā vai nav kaut ko atstājusi taxi, iet meklēt. Ko atstājusi, vai vispār bija kaut ko atstājusi? Un tad TV stāstu stāsta māte, kura neko īsti nezin tikai pārstāsta?Kapēc notikumā iesaistītās personas klusē, bet stāsta māte? Nezinu, viss ir ļoti dīvains!

  2. vai ta vecāki tagad māca meitenes naktī mēģināt vizināties bez maksas? nav naudas- kāpj ārā reizē ar puišiem? vai izsauc ārā vecākus, lai samaksā???

  3. A kas tie par puišiem, ja viņi izkāpa un pameta meiteni vienu? Kaut kā nelīmējas tas stāstiņš kopā.

  4. Katru nedelu ir kads, sikais kas nodzeris telefonu un tad prasa comam uzsist zilu aci, lai vecali ticetu, ka ir aplaupits. Nu vispar jau neticu tai meitenei. Izklausas pec, ne lidz galam izdomata, stastina. Kas par puisiem, kas nesagaida meiteni, kad izkapj, ko tad vina tur mekleja taja masina? Un kapec tad nesniedz interviju? Gan jau stasts ir cits, un varbut pat kada cita meitene, par to ka nocelusi puisi.

  5. Čaļi aizgāja , meiteni atstāja maksāt par braucienu ? Kaut kā situācijas izklāsts pilnīgi nekāds .

Draugiem Facebook Twitter Google+