Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. februāris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši

Foto-LETAFoto-LETA

Braukšana pa valsts galvenajiem un vairumu reģionālo ceļu 14.februāra  rītā ir apmierinoša, ziņo “Latvijas Valsts ceļi”.

Agrā rītā atsevišķās vietās uz reģionālajiem ceļiem – sevišķi Kuldīgas un Liepājas apkaimē – vēl bija apledojums. Nakts izskaņā ceļus kaisīja 126 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Braukšana pa vietējiem ceļiem apgrūtināta visā valstī. Mazie ceļi ir sniegoti un ledaini, nedaudz labāka situācija ir Kurzemē.

Sestdien braukšana pa galvenajiem un reģionālajiem ceļiem gaidāma apmierinoša, bet vakarā vietām atkal veidosies apledojums, prognozē sinoptiķi.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un lietotnē “Waze”, kā arī pa tālruni 80005555. Savukārt informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem Rīgā var saņemt pa tālruni 80003600.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+