Ekonomika
Īpašums

BREL forumā eksperti padziļināti pievērsīsies gudrai pilsētvides plānošanai0


BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos
nekustamā īpašuma nozares ekspertus.
BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus.
Publicitātes foto

Šā gada 2. novembrī VEF Kultūras pilī norisināsies ikgadējais “Baltic Real Estate Leaders” jeb BREL forums, kas veltīts nekustamā īpašuma nozarei un tās aktuālākajām tendencēm.

Forumā Rīgā jau tradicionāli viesosies vadošie industrijas eksperti, uzņēmēji un investori no Baltijas un citām Eiropas valstīm, lai runātu un diskutētu par dažādiem nozīmīgiem ar nozari saistītiem jautājumiem un izaicinājumiem, kā arī prognozētu tās turpmāko attīstību un veicinātu izpratni par ārvalstu investīciju piesaisti.

Šogad BREL programma padziļināti pievērsīsies gudrai pilsētvides plānošanai, mazumtirdzniecības jomas aktualitātēm, kā arī nākotnes tehnoloģiju attīstībai.

BREL foruma vizualizācija.
Publicitātes attēls

Viena no foruma galvenajām lektorēm, kura atklās BREL pirmo sesiju, ir Dānijas arhitektūras biroja “Gehl Architects” partnere un izpilddirektore Henriete Vamberga.

Viņa stāstīs par iedzīvotājiem draudzīgu pilsētu izveidi, minot reālus pilsētvides pārveides projektus un uzlabojumu stratēģiju piemērus, kuru pamatā ir cilvēku ikdienas paradumu izpēte.

Par talantu un investīciju piesaisti pilsētām, kas kalpo par paraugu citiem Eiropas reģioniem, runās uzņēmuma Colliers International reģionālais vadītājs EMEA valstīs Demians Haringtons.

Savukārt par biznesa aizsākšanu Baltijas tirgū, kā arī ar šo procesu saistītajiem izaicinājumiem un izaugsmes iespējām savu skatījumu paudīs “Nepi Rockcastle” investīciju vadītājs Gijs Klomps no Nīderlandes.

Viņš apskatīs Baltijas tirgus galvenās priekšrocības un mazumtirdzniecības nozares aktualitātes, pievērsīsies Centrālās un Austrumeiropas klasteru piedāvātajām iespējām un stāstīs par procesu juridisko pusi dažādās šī reģiona valstīs.

Tēmai par darba vides straujo attīstību un pārmaiņām, uzsverot konstantas produktivitātes, inovāciju un talantu piesaistes būtisko lomu, pievērsīsies Somijas nekustamo īpašumu firmas Technopolis izpilddirektors Kīts Silverangs.

Uzņēmuma “Schneider Electric” izpilddirektore Baltijā Sovi Rajamaki foruma ietvaros stāstīs par komerciālo nekustamo īpašumu nākotnes tendencēm, t.sk. par “zaļo ēku” standartiem, uz aktīvu darbību fokusētām darba vietām, lietu interneta ietekmi uz ēku būvēšanas un uzturēšanas politiku.

Visbeidzot, par tradicionālo tirdzniecības centru nākotni un digitalizācijas ietekmi uz patērētāju paradumiem ar informatīvu lekciju uzstāsies tirdzniecības platību vadības kompānijas Metro ECE Center management pārstāvis Zulfukars Tosuns (Zulfukar Tosun) no Vācijas.

BREL forums Rīgā pulcēs Baltijas un Eiropas vadošos nekustamā īpašuma nozares ekspertus.
Publicitātes foto

Tāpat foruma runātāju un paneļdiskusiju dalībnieku vidū būs pārstāvēti arī citi vadošie Baltijas nekustamā īpašuma tirgus eksperti no Latvijas un Lietuvas. Arī šogad forumu moderēs “RB Rail” galvenais jurists Ģirts Rūda.

BREL programma ir sadalīta trīs saturiski atšķirīgās sesijās. Pirmais satura bloks pievērsīsies pilsētvidei, pievilcīgai pilsētu plānošanai un urbānās telpas vispārējai attīstībai mūsdienu sabiedrībā, kas pēdējo gadu laikā kļuvusi par plaši apspriestu tematu.

Otrā sesija būs veltīta investīciju tēmai, kuras ietvaros vietējie un ārvalstu investori paudīs savu skatījumu par Baltijas reģiona nekustamo īpašumu tirgu un tā pozīcijām, kā arī apskatīs jaunākās investīciju nozares tendences, attīstības virzienus un turpmāko gadu prognozes.

Savukārt, foruma trešās sesijas temats būs nākotnes perspektīvas ar fokusu uz digitalizāciju un tehnoloģijām – tajā eksperti aplūkos jaunākos nozares virzienus, kas jau drīzumā ietekmēs nekustamā īpašuma tirgu biroju, mazumtirdzniecības un industriālo platību kontekstā.

Foruma programmā tiks atvēlēta vieta arī tādām aktualitātēm kā lietu internets, e-komercija, patērētāju pieredze, kā arī galamērķa piegāde jeb last mile delivery. Sesiju starplaikos paredzētas dalībnieku tīklošanās aktivitātes.

Pasākums norisināsies angļu valodā, un to organizē uzņēmums “Colliers International” sadarbībā ar “iDEA HOUSE events”.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latviešu studenti ASV pārdod grāmatas par 3,5 miljoniem dolāru
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Licenci taksometru pakalpojumu sniegšanai lidostā “Rīga” saņēmusi tikai viena takšu apvienība
1 diena
UG
Uldis Graudiņš

Ekonomika
Latvija nekad nepārstrādās visus šķiroto atkritumu veidus. Kā rīkoties?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GL
Gunta Lūse
Latvijā
Lai jūrkant’ netrūkst dzīvīguma! Ciemos pie Rojas Jūras zvejniecības muzeja krājuma glabātājas
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Kamēr politiķi domā, fani bauda lielo rallijkrosu
38 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
3 stundas
Uldis Šmits
Pasaulē
Uldis Šmits: Bandinieki politiskajā šahā
43 minūtes