×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. marts, 2018
Drukāt

Briedis atklāj, kāpēc salūza viņa komanda un meklē jaunu treneri (8)

foto - Paula Čurkste/LETAfoto - Paula Čurkste/LETA

Viens no pirmā smagā svara pasaules elites bokseriem Mairis Briedis intervijā žurnālam “Sporta Avīze” atklājis, ka pēc pēc janvāra beigās piedzīvotā pirmā zaudējuma profesionālajā ringā nonācis jauna trenera meklējumos, jo ilggadējais treneris Sandis Kleins pieņēmis lēmumu turpmāk vairs nebūt pilna laika treneris.

“Ja godīgi, es biju domājis, ka būs lielāka kritika no līdzjutējiem – no tautas. Taču izrādījās citādi, tauta nesalūza. Tā, kas salūza, bija mana komanda. Precīzāk – ilgu laiku ierastā lietu kārtība tajā, kā rezultātā man tagad jāizkāpj no komforta zonas un kaut kas atkal jāsāk no jauna. Jo Sandis vairs nebūs ar mani kopā simts procentus laika. Viņš ir pieņēmis lēmumu, ko es respektēju. Bija mēģinājumi pārliecināt viņu mainīt šo lēmumu, taču tas neizdevās ne man, ne mūsu kopējiem paziņām. Tagad esmu jauna trenera meklējumos,” intervijā žurnāla “Sporta Avīze” marta numurā atklājis Mairis Briedis.

Pašlaik vēl nav zināms, ar ko un par kādiem tituliem Briedim būs jāaizvada nākamā cīņa. Visdrīzāk, lielāka skaidrība par pirmā smaga svara jostu sadalījumu un iespējamajiem cīņu pretendentiem būs pēc Muhameda Ali trofejas fināla starp ukraini Oleksandu Usiku un krievu Muratu Gasijevu, kas paredzēta maija vidū.

Briedis ir apņēmības pilns turpināt karjeru un atgriezt Rīgas cīņā zaudētos titulus.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ragi dunas.Karjeras noriets.

  2. Vai tad jāmaina treners

  3. Nekļūdās tikai tie, kas neko nedara!
    Kļūdas un zaudējumi ir dzīves sastāvdaļa, kas palīdz saprast kas darīts nepareizi. Mairis būs mums visiem labs piemērs tam kā nenobīties no zaudējuma, bet turpināt iesākto.

  4. Maizītis? Ko ar baudu varētu dauzīt..

  5. Lauris Reiniks varētu būt labs treneris

Draugiem Facebook Twitter Google+