×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2012
Drukāt

Britu dziedātāja Adele gaida pirmdzimto

Britu dziedātāja Adele paziņojusi, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās. 24 gadus vecā spēcīgās balss īpašniece, kas šogad saņēma divas Britu mūzikas balvas (Brit Awards)  un sešas “Grammy” balvas 29.jūnijā savā oficiālajā mājaslapā internetā izplatīja paziņojumu par to, ka ir stāvoklī, piebilstot, ka abi ar draugu Saimonu Koņecki ir “kā septītajās debesīs”.

“Ar prieku varu paziņot, ka mēs ar Saimonu gaidām savu pirmo bērnu,” rakstīja dziedātāja.

“Vēlējos, lai to uzzināt tieši no manis, mēs esam kā septītajās debesīs un ļoti patīkami satraukti, tomēr lūdzam cienīt mūsu privāto dzīvi šajā brīnišķīgajā laikā,” viņa norādīja.

Par Adeles attiecībām ar 36 gadus veco uzņēmēju Koņecki tika runāts jau kopš pagājušās vasaras, bet sabiedrībā abi kā pāris pirmo reizi izgāja šā gada janvārī. Koņeckis 2008.gadā šķīra četrus gadus ilgušo laulību ar modes stilisti Klēriju Fišeri.

Adele, kas ar savu otro dziesmu albumu “21” triumfē mūzikas topos visā pasaulē, šogad pārdzīvoja balssaišu operāciju.

Februārī, kad Adele saņēma sešas “Grammy” balvas, atkārtojot vien dziedātājas Bejonsē sasniegto panākumu, viņa ASV žurnālam “People” atzina, ka ļoti vēlas kļūt par mammu. “Es vēlos izveidot ģimeni, un noteikti vēlos to ātrāk nekā vēlāk,” viņa teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+