×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Britu policija: Ja Zaļkalns būtu dzīvs, viņu apsūdzētu Alises Grosas slepkavībā

Foto: LTA/AFP/Metropolitēna policijas materiāliFoto: LTA/AFP/Metropolitēna policijas materiāli

Ja Arnis Zaļkalns būtu dzīvs, viņu apsūdzētu 14 gadus vecās skolnieces Alises Grosas slepkavībā, un viņa “ticamākais motīvs bija seksuāls”, šodien raksta portāls Independent.ie, atsaucoties uz Metropolitēna policiju.

Galvenais detektīvs Endijs Čalmerss norādījis, ka lietiskie pierādījumi “stingri liecina” par Zaļkalna atbildību pusaudzes nolaupīšanā un nāvē.

Kā jau rakstīts, Alisi pēdējoreiz dzīvu redzēja, ejot pa taku 2014. gada 28. augustā. Viņas ķermeni atrada tikai vairāk nekā pēc mēneša, kaut arī meklēšanā bija iesaistīti plaši policijas spēki.

Meitenes ķermenis bija embrija pozā ievīstīts atkritumu maisā un nogremdēts Brentas upē netālu no meitenes dzīvesvietas. Lai mirstīgās atliekas neuzpeldētu, tās bija piespiestas ar velosipēda riteni un sešiem piramīdas formā izvietotiem baļķēniem.

41 gadu vecais Zaļkalns, kurš jau Latvijā bija izcietis septiņus gadus ilgu cietumsodu par sievas Rudītes nogalināšanu, tika atrasts pakāries parkā netālu no sava upura nāves vietas četras nedēļas pēc notikuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+