Kultūra
Māksla

Ģimeņu svētdienā Jaunmoku pilī atklās Jāņa Anmaņa gleznu izstādi0

Publicitātes foto

Saulaino 10. jūnija svētdienu no plkst. 10 līdz 16 var pavadīt Jaunmoku pils muzeja rīkotajā ikmēneša Ģimeņu dienā, kas šoreiz piedāvās darboties videi draudzīgā radošā programmā “Papīra pagatavošana no piepes”. Tā ļaus izzināt piepes “rakstura” īpašības, kas dod iespēju izgatavot ne tikai dažādu faktūru un krāsu papīru, bet arī dažādu noskaņu glezniņas un suvenīrus saviem draugiem.

Savukārt plkst. 13 muzeja apmeklētāji aicināti uz tikšanos ar mākslinieku, dzejnieku, mūziķi Jāni Anmani, kura darbus Jaunmoku pils Torņa zālē varēs skatīt no 8. jūnija līdz 12.augustam, bet kavēties sarunās par un ap mākslu, tās virtuozajiem lidojumiem un palūgt māksliniekam autogrāfu gan varēs tikai svētdienas pēcpusdienā Torņa zālē, kur izstādītas mākslinieka darbi izstādē “A Dieva zīmi plaukstā”.

Jāņa Anmaņa mākslas darbi ir pazīstami ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē – viņa gleznas izstādītas Lietuvā, ASV, Turcijā, Francijā, Anglijā, Beļģija, Somijā, Krievijā, Japānā un Taivānā. Latvijā J. Anmanis ir guvis panākumus ne tikai kā mākslinieks, bet arī kā mūziķis, rakstnieks un pedagogs.

LA.lv