Horoskopi un mistika
Horoskopi

Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim0

Foto: AFP/LETA

Auns

Cītīgi realizē savus plānus. Būtu labi, ja viņš pārlieku nesteigtos un sastaptos šķēršļus pārvarētu, pārāk nesatraucoties, – šobrīd zvaigžņu izvietojums sekmē lieku nervozitāti un briesmas zaudēt savaldību pat pie sīkām neveiksmēm.

Vērsis

Viņš darītu labi, ja neielaistos sīkos sadzīviskos strīdos, kas neko labu nenesīs ne viņam pašam, ne citiem, bet tā vietā vērstu savas domas uz ko lielāku un augstāku. Ja tas izdosies, gūtās atziņas nesīs labumu ne tikai viņam pašam.

Dvīņi

Planētas sekmē izprast līdzcilvēku rīcību. Tas palīdzēs apiet šķēršļus nodomātā sasniegšanai un aiztaupīs pūliņus tur, kur tie varētu būt bezjēdzīgi. Ja vien viņi nebūs pārlieku paštaisni, attiecības ar līdzcilvēkiem būs harmoniskas.

Vēzis

Daudz dažādu notikumu, no kuriem ne visi patīkami. Būtu labi, ja viņš uz tiem nereaģētu ļoti emocionāli, – pārlieka iesaistīšanās strīdos gan pašreiz nedraud, bet apslāpētās emocijas var bojāt veselību. Jaunās idejas var izrādīties auglīgas.

Lauva

Mierīgs laiks, ko traucē tikai nepieciešamība tikt galā ar dažiem kārtējiem un neatliekamiem darbiem. Vislabākais būtu, ja tas tiktu izmantots padarītā izvērtēšanai un arī harmoniskai kopā būšanai ar saviem mīļajiem.

Jaunava

Šo laiku labāk pavadīt, tikai darot kārtējos darbus; visa jaunā iesākumu labāk nedaudz atlikt. Brīvo laiku vislabāk izmantot, esot kopā ar tiem, kuri mīļi un dārgi, tomēr jāsargās no nevajadzīgiem strīdiem un pēkšņām noskaņojuma maiņām.

Svari

Cenšas būt labās attiecībās ar visiem, un lielākajā daļā gadījumu viņiem tas arī izdodas. Vienīgā nelaime – reizēm viņi labās attiecības iegūst, tikai pateicoties savam dāsnumam. Būtu labi, ja savus izdevumus viņi izsvērtu mazliet rūpīgāk.

Skorpions

Jaunu nodomu un ideju, un viņš tos visus enerģiski realizē – reizēm pat pārlieku enerģiski. Būtu labi, ja viņš vismaz nenoņemtos ar sīkumiem, bet virzītu savu enerģiju tikai uz to, kas vairāk vai mazāk nozīmīgs.

Strēlnieks

Daudz ideju un nodomu, arī kārtējo darbu nav mazums, bet enerģijas pietiek, un viņš vairāk vai mazāk ar visu tiek galā. Atliek vēl arī laiks painteresēties par to, kas pasaulē notiek ārpus tiešā darbības lauka, un šo iespēju vajadzētu izmantot.

Mežāzis

Joprojām neatlaidīgi turpina iesākto un tuvojas savu plānu piepildīšanai. Plāni un nodomi, kas radušies šonedēļ, ietekmēs dzīvi vēl ilgi – gan paša, gan to, kuri ar viņu kādā veidā saistīti. Piemērots laiks arī jaunu zināšanu gūšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņam vislabāk cītīgi turpināt iesākto, taču ar jaunām idejām gan labāk būt uzmanīgam – var gadīties, ka to piepildīšana nesīs zaudējumus. Svarīgi arī kontrolēt savas emocijas un lēmumu pieņemšanā vadīties no veselā saprāta.

Zivis

Domas un nodomi šobrīd nedaudz juceklīgi, un viņas pat tā īsti nezina, ko vēlas no dzīves. Būtu labi, ja viņas pašreiz mierīgi turpinātu realizēt kādu no saviem ilgtermiņa plāniem un visa jaunā realizēšanu atliktu uz nedaudz vēlāku laiku.

LA.lv